Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mera merasız şans falan vermiyon ya o da bir garip. Zoro gitsin hocası gelsin diyorum ben.
Aslında gayet açık birşey söylüyorum.

Mera mera Sabo, Zoro'nun ateş kesme tekniklerinin olursa Zoro'ya zarar veremez.

Sabo'dan mera merayı çıkardığın zaman güç kaybı yaşar. Güç kattığını düşünüyorsan meyve çıktığında da güç kaybı yaşayacağını kabul edersin zaten otomatik olarak.

Ee sadece hakiyle de Zoro'ya karşı koyamaz. Mera mera'yı kullanamayacak Sabo için bu şuna benzer; "ben bir elimi bağladım Zoro. Sen Allah ne verdiyse yapıştır"

Bunda anlamakta zorluk çektiğin kısım neresi ?

Hee diyorsan ki Sabo ile seri sonu Zoro arasındaki güç farkı, Sabo'nun tüm gücünü kullanamazsı bile Zoro'yu yeneceği kadar büyüktür, o başka :fool:

Aslında gayet açık birşey söylüyorum.

Mera mera Sabo, Zoro'nun ateş kesme tekniklerinin olursa Zoro'ya zarar veremez.

Sabo'dan mera merayı çıkardığın zaman güç kaybı yaşar. Güç kattığını düşünüyorsan meyve çıktığında da güç kaybı yaşayacağını kabul edersin zaten otomatik olarak.

Ee sadece hakiyle de Zoro'ya karşı koyamaz. Mera mera'yı kullanamayacak Sabo için bu şuna benzer; "ben bir elimi bağladım Zoro. Sen Allah ne verdiyse yapıştır"

Bunda anlamakta zorluk çektiğin kısım neresi ?

Hee diyorsan ki Sabo ile seri sonu Zoro arasındaki güç farkı, Sabo'nun tüm gücünü kullanamazsı bile Zoro'yu yeneceği kadar büyüktür, o başka :fool:
Bende diyorum ki Sabonun meyveye ihtiyacı zaten yok bu vs de.

Amirale Luffy dalarken sıra ben de deyip şeytani gülümsemesini atıyor oğlum ne sandın ;)
Kılıç görünce dayanamıyor napsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık