Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burayı hatırlamıyorum kaçırdım galiba kaçıncı bölüm de oluyor olay.
642/18

Sen hiç vurarak çizilmiş bir isimli kılıç gördün mü? Çünkü ben görmedim.
Gizli Zoro fanlığı detected.

"Sen hiç ısırmayacağına emin olduğun vahşi bir hayvanla karşılaştım mı ? Çünkü ben karşılaşmadım."

Aynı cümle kalıbı ;) :alkis: Kaçmazzzzz!

Kinemon Mera Mera kullanıcısıyla vs mi atmış la ben niye okumadım o bölümleri?

Bi daha anlat bana armament.

Dünyanın düzeninin güvencesi olacak adam bu, tabi en iyi kılıç ustası varken ne haddine la armament.

Ustası görünen kadarıyla hiç ciddi olmıyor ki çizik alsın :) Ara verek falan diyor yorulunca.

Sanjininde uzmanlık alanı k.haki demek ki müthiş bir k.hakisi var. Yersen...

O dediğini büyük yılan kardeş bile kullanıyor. Birde Sentaaura mı ne o şişko eleman var. Bence de müthiş bir yetenek :( Herkes kullanamaz.

Zorunda olunca kesin zafer mi oluyor la :(
Ateşin büyüklüğünün hiçbir önemi yok. Sonuç olarak ateşin hedefi olan alan kişinin boyutu kadardır. Sen 2 metreye 1 metre boyutunda isen sana zarar gelecek alan kadar kesmen yeterlidir. Bu durumda atıyorum 500 metre çapında bir ateş çemberi var. Sen 50 metreye 50 metre kessen kâfidir. Ki bu kadarını Kinemon bile keserken seri sonu Zoro 1000 metreye 1000 metre de keser. Sıkıntı yoooooookkk ...:oleyo:

Şimdi de Sabo Superman oldu. Çoh güzel. Seri sonu denizciler yeni yüzüyle iş başında olur yine merak etme. Sabo'nun işi devrime ateş tutmak. Devrim olsun Sabo'nun gerekliliği biter. Ek olarak dünya düzeninin güvencesi kimsenin umurunda değil. Bu seride iki tane büyük hayal var; Luffy-Zoro. Gerisi ninni...

Aşçının işi aşçılıktır. Bir aşçıyla bir savaşçının yatkın olduğu haki türleri üzerinden kıyaslama yapılmaz ;)

Zorunlu olunca gelişime daha açık oluyorsun. Bu yadsınamaz.

Mihawk'ın dövüş erteleyerek en iyi olduğunu düşünüyorsan diyecek birşey yok :bilmem:

642/18

"Sen hiç ısırmayacağına emin olduğun vahşi bir hayvanla karşılaştım mı ? Çünkü ben karşılaşmadım."

Ateşin büyüklüğünün hiçbir önemi yok. Sonuç olarak ateşin hedefi olan alan kişinin boyutu kadardır. Sen 2 metreye 1 metre boyutunda isen sana zarar gelecek alan kadar kesmen yeterlidir. Bu durumda atıyorum 500 metre çapında bir ateş çemberi var. Sen 50 metreye 50 metre kessen kâfidir. Ki bu kadarını Kinemon bile keserken seri sonu Zoro 1000 metreye 1000 metre de keser. Sıkıntı yoooooookkk ...:oleyo:

Şimdi de Sabo Superman oldu. Çoh güzel. Seri sonu denizciler yeni yüzüyle iş başında olur yine merak etme. Sabo'nun işi devrime ateş tutmak. Devrim olsun Sabo'nun gerekliliği biter. Ek olarak dünya düzeninin güvencesi kimsenin umurunda değil. Bu seride iki tane büyük hayal var; Luffy-Zoro. Gerisi ninni...

Aşçının işi aşçılıktır. Bir aşçıyla bir savaşçının yatkın olduğu haki türleri üzerinden kıyaslama yapılmaz ;)

Mihawk'ın dövüş erteleyerek en iyi olduğunu düşünüyorsan diyecek birşey yok :bilmem:
Zoro benim en sevdiğim karakterlerde ilk 5 tedir. Sen Zoro sevmiyorum falan mı sanıyon :(

Sen mera merayı sadece uzaktan ateş topu atmak olarak görüyorsun galiba. Hani bombacı mülayimden farkı yok? Şu sümüğüyle bomba patlatan elemandan ne farkı kaldı la meyvenin o zaman?

Dünyayı değiştirme çabasından büyük bir hedef göremiyorum şu seride kusura bakma da.

Sanji aşçı olmasa en iyi k.haki onda olacak diyebilir miydik?

Adam kılıççılarla takılmış işte. Kılıççıların durumu vahim valla.

642/18

Şimdi Usopp'un hayali de az buz değil denizin cesur savaşçısı olmak(zaten tırsak halini bir atlatsa seri sonu anca) haliyle cesur olman için güçlü de olman gerekiyor bence.Güç olarak belki monster triodan geri de olacak ama hayali güzel bence.

Sizce Zoro'nun yolculukta gece yaptığı antremanlar eğitim sonrası haki ağırlıklı mıdır, eski usül müdür yoksa kılıç lanetini bastırma üzerine midir?

Kaido Baba'nın gölgesi görünüyor, Kidd fanlarının gözleri yaşlı, Luffyciler ne yapacaz diyor, Zorocular "üzülme knk, belki Jack'in gölgedir" diyor ama kaçınılmaz sondan kaçış yok ;)

Zoro benim en sevdiğim karakterlerde ilk 5 tedir. Sen Zoro sevmiyorum falan mı sanıyon :(

Sen mera merayı sadece uzaktan ateş topu atmak olarak görüyorsun galiba. Hani bombacı mülayimden farkı yok? Şu sümüğüyle bomba patlatan elemandan ne farkı kaldı la meyvenin o zaman?

Dünyayı değiştirme çabasından büyük bir hedef göremiyorum şu seride kusura bakma da.

Sanji aşçı olmasa en iyi k.haki onda olacak diyebilir miydik?

Adam kılıççılarla takılmış işte. Kılıççıların durumu vahim valla.
Ace'in en iyi saldırısı bir alan saldırısı idi :rolleyes:
Lakin alan saldırılarının Zoro üzerinde ise yaramayacağı aşikar. Sen de alternatiflere geçtin sanırım o yüzden. Sıkıntı yok. Ace'in su ya da şu tarz saldırıları Zoro'ya zarar verebilir şeklinde örnekledirebilirsin ?
Şu saldırı Zoro'ya hasar verir gibisine.

Dünyayı değiştirecek adam Dragon ve Lütfudur. Sabo bu konuda destekçi olabilir en fazla bu Dragon'un hayali; Sabo'nun değil.

Sanji aşçı olmasaydı ne kadar iyi bir savaşçı olabileceğine bağlı olarak en iyi olabilirdi; neden olmasın ?

Şimdi Usopp'un hayali de az buz değil denizin cesur savaşçısı olmak(zaten tırsak halini bir atlatsa seri sonu anca) haliyle cesur olman için güçlü de olman gerekiyor bence.Güç olarak belki monster triodan geri de olacak ama hayali güzel bence.
Hayali güzel olabilir. Lakin güçlü olmakla cesur olmak farklı şeyler.

Ace'in en iyi saldırısı bir alan saldırısı idi :rolleyes:
Lakin alan saldırılarının Zoro üzerinde ise yaramayacağı aşikar. Sen de alternatiflere geçtin sanırım o yüzden. Sıkıntı yok. Ace'in su ya da şu tarz saldırıları Zoro'ya zarar verebilir şeklinde örnekledirebilirsin ?
Şu saldırı Zoro'ya hasar verir gibisine.

Dünyayı değiştirecek adam Dragon ve Lütfudur. Sabo bu konuda destekçi olabilir en fazla bu Dragon'un hayali; Sabo'nun değil.

Sanji aşçı olmasaydı ne kadar iyi bir savaşçı olabileceğine bağlı olarak en iyi olabilirdi; neden olmasın ?
Bak tek örnek vercem şimdi :D Zoronun zayıf alanı. Ki bu Ace denen vasıfsızdan çıkıyor.

Ki Ace meyve karakteri yakın combatta meyve kullandığını görmedik. Sabo ise meyveyi öyle kullanıyor.

Sabo süs eşyası diye mi duruyor la orda?

Oha Sanji övdün kayıtlara geçsin ben daha bişi demiyorum :D

Sizce Zoro'nun yolculukta gece yaptığı antremanlar eğitim sonrası haki ağırlıklı mıdır, eski usül müdür yoksa kılıç lanetini bastırma üzerine midir?
Bence parça parça ilerlemiştir. Yani flashta geldiği gibi... Önce haki konusunda aşama kaydetmiş sonra laneti bastırma konusunda çalışmıştır gibi...

Bak tek örnek vercem şimdi :D Zoronun zayıf alanı. Ki bu Ace denen vasıfsızdan çıkıyor.

Ki Ace meyve karakteri yakın combatta meyve kullandığını görmedik. Sabo ise meyveyi öyle kullanıyor.

Sabo süs eşyası diye mi duruyor la orda?

Oha Sanji övdün kayıtlara geçsin ben daha bişi demiyorum :D
Tek örnek çıkmasına da sevindim :fool:

Fire gun tarzı saldırıdan ve bu saldırıdan sıyrılma olayından mı bahsediyorsun ? Hız falan ?

Tövbe de la Sanji'yi övmedim :) İyi bir savaşçı olsaydı dedim. Ama vasıfsızın teki tabi ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık