Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy-Zoro tarafını esir almak için anca Kaido gibi bir yonkonun gökten düşmesi lazım artık :D
+1. Bende öyle düşünüyorum 1 buçuk milyar beli adamı kimse yakalayamaz Jack bile 1 milyar beli hele ki Zoro da Luffy'nin yanında, yakalanma olasılığı neredeyse sıfır, tabi başka güçsüz kişileri kurtarayım derken kendileri teslim olursa ayrı bir olay Sanji giller ihtimal dahilinde düşman eline düşmesi ama ben o şekilde olacağını da sanmıyorum Sanji giller ayrı bir macera yaşayacak sonra Luffy giller ile yolları kesişecek. Usopp, Franky ve Robin de farklı macera içinde zaten. Bence ilk karşılaşma Robin giller olacak.

Akainu'nun Katakuri'nin içinden geçeceğini yumrukla hepimiz biliyoruz bunu tartışacak değiliz herhalde.

O tartışmaya açık bence Katakuri sorar Mom'u da yenmeye gelecek misin diye , Akainu gelmişken onuda çıkarırım deyip yapıştırır yere.
Akainuyu pastayı yerken arada götürür BigMom. :)
Kata daha hızlı, gözlemi muhtemelen çok daha iyi, logiavari meyvesi var. Akainuya karşı epey direnir, emin ol!

Akainu eğer arkasında 100 bin asker 2 amiral 1filo amirali yanında Garp ve 100 lerce subay olmamış olsaydı WB nin gölgesinden bile kaçacaktı Shanks'i karşısında görünce notku tutulan Akainu o kadarda güçlü olduğunu düşünmüyorum. Big Mom'ın karşısında Akainu'nun meyvesi de fiziksel gücü de beş para etmez.

Akainu eğer arkasında 100 bin asker 2 amiral 1filo amirali yanında Garp ve 100 lerce subay olmamış olsaydı WB nin gölgesinden bile kaçacaktı Shanks'i karşısında görünce notku tutulan Akainu o kadarda güçlü olduğunu düşünmüyorum. Big Mom'a gelince Akainu'nun meyvesi de fiziksel gücü de beş para etmez.
Aynen o yüzden WB plazaya ilk indiğinde karşısına çıktı tek başına durdurmak İçin ne de olsa arkası sağlam .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık