Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shabaody o kadar da yakın değil. Bayağı uzak. Sonuçta o kadarını etkileyen dünyayı da etkiler.
Ne kadar uzak ? Biri Kuzey diğeri Güney'de değil ki.O kadarını etkileyen dünyayı da etkiler demek işte mantıklı gelmiyor bana.Dediğim gibi amiraller bile adayı etkileyebilecek boyutta kapışabiliyor ki dünyadan bahsediyoruz.Ha bu dünyayı etkileyecek güçler dediğim gibi bence de seri sonunda olma ihtimali epey fazla ama bu güç dengelerinin içine edildiği ya da saçmalandığı gerçeğini değiştirmicek.

Bu Smiley olayı gibi Oyaji ölmeye yakın Gura Gura No mi en yakın meyveye geçmiştir Teach'de bunu bildiği için yanına meyveyle gelmiştir. :D

Sizin tartıştığınız WB'nin yaptığı depremler olması gerek. Yayın falan gidiyor hatta sonrasında.
Valla muhtemel açıkçası da koskoca Oyaji'nin meyvesini böyle alması üzücü olurdu :D
Kalbini mi kemirdi acaba? :oleyo2:
Olabilir. Normalde "Acaba Oyaji'nin neresini yedi?" diye bir cümle kuracaktım sondaki smileyi cuk oturmuş :hhh:

Profiline bakana kadar seni sadece bölüm yorumu yazan birisi zannettim. Katılmadığın birisi olunca o seriyi bilmeden sallamış oluyor. Sen bilip yorum yapıyorsun. Oda da senden serinin ilerleyişine dair tavsiyeler alıyordur banko. Böyle devam et. :(
Profilimde ne varmış? :(

Ne kadar uzak ? Biri Kuzey diğeri Güney'de değil ki.O kadarını etkileyen dünyayı da etkiler demek işte mantıklı gelmiyor bana.Dediğim gibi amiraller bile adayı etkileyebilecek boyutta kapışabiliyor ki dünyadan bahsediyoruz.Ha bu dünyayı etkileyecek güçler dediğim gibi bence de seri sonunda olma ihtimali epey fazla ama bu güç dengelerinin içine edildiği ya da saçmalandığı gerçeğini değiştirmicek.
O kadar takılmadığım için önemsemiyorum. Belki Teach Red Line'ı yok eder All Blue olur dünya. O potansiyel var o meyvede.

Biz de ya olursa diyoruz :/ Sonra Türkiye niye gelişmiyor :/ Özgür düşünceyi engelleyemezsiniz :/
Yok öyle bir dünya, Teach'in ve meyvesinin kerameti ne ki tüm one piece karanlığa gömecek. Akıl ve mantık el vermiyor bunu düşünmeye...Öyle olsa niye Gura Gura peşinden koşsun, zaten tüm one piece'i genjutsu'ya alabilecekken :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık