Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiraller mi yakaldı Kaido'yu , kaynak göster bro . Denize düşürüp tutulmuş olma ihtimali Amiral'e yakalanma ihtimalinden çok bence.
Amiraller yakaladı demiyorum ama denizciler amiral olmadan bence hayatta yakalayamaz. Sizde yukarda su kadar amiral + filo amirali fln deyince dedim yuh sakin olun. Ayrıca cidden bu kaido nasıl, kimler tarafından yakalanmış olabilir.

Bro Kaido ile 1 vs 1 se kaç , kazanma ihtimalin dahi yok. 2 kişiysen eh 3 kişiysen de karşılıklı savaşırsın. Benim anladığım buydu :D Abartıyor olabilirim
Bana göre Kaidou bir tane amirali çok zorlanmadan alır. Ama bunların güçleri çok ters olduğu için iki tanesini alma şansı pek yok. Üçü çok abartı zaten bence. Öyle olsaydı iki yonkou birleşip çok rahat bir şekilde denizcileri indirebilirdi.

Amiraller yakaladı demiyorum ama denizciler amiral olmadan bence hayatta yakalayamaz. Sizde yukarda su kadar amiral + filo amirali fln deyince dedim yuh sakin olun. Ayrıca cidden bu kaido nasıl, kimler tarafından yakalanmış olabilir.
Cevabı ben de bilmiyorum ama Kaido'yu yakalamak için MF'daki benzeri üst kadro toplamak gerekiyor bana göre.Adam amirali rahat yenebilecek bir seviyede diye tanıtıldı.Bana kalırsa Shanks ile ilgili bir kaç teorim var bu konuda. Ayrıca Kaido'nun gücünün ayarı olduğunu da pek düşünmüyorum. O yüzden denizi kullanmak bence çok olağan bir fikir.

Bana göre Kaidou bir tane amirali çok zorlanmadan alır. Ama bunların güçleri çok ters olduğu için iki tanesini alma şansı pek yok. Üçü çok abartı zaten bence. Öyle olsaydı iki yonkou birleşip çok rahat bir şekilde denizcileri indirebilirdi.
Diğer Yonkou'larda var. BM ile Kaido nun son konuşmasındaki gibi zıt hareket etmeye çalıştıkları sık sık oluyordur.Sonuçta Yonkou bir mevki. Yani başkalarına boyun eğmek onlara göre pek normal davranışlar değil. O yüzden bu denizleri indirmek kolay değil. Mesela Shanks bile gelip Mf de savaşı durdurdu .

Haklısın biraz abartıyor olabilirim ben şahsen . Kafamda Kaido yenilmez bir karakter çünkü.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir yonkou söz konusu olsa bile iki amirali birden alır bana biraz absürt geliyor. Amiralleri de fazla ayağa düşürüyor :) İki amirali birden tutabilen vardır veya olmuştur belki(benim için bu konuda tek aday her zaman zirve WB'dır) ama ikisini birden yenmek.. cık. Mesela şu an en güçlü görülen Kaido belki de iki amirali birden tutar, yani yenilmez ama yenebileceğine ihtimal vermiyorum. Daha doğrusu Oda'nın amiralleri bu kadar ayağa düşüreceğini sanmıyorum. Tabi yanılabilirim, bu konuda bilinmeyen hala çok fazla.

Bir yonkou söz konusu olsa bile iki amirali birden alır bana biraz absürt geliyor. Amiralleri de fazla ayağa düşürüyor :) İki amirali birden tutabilen vardır veya olmuştur belki(benim için bu konuda tek aday her zaman zirve WB'dır) ama ikisini birden yenmek.. cık. Mesela şu an en güçlü görülen Kaido belki de iki amirali birden tutar, yani yenilmez ama yenebileceğine ihtimal vermiyorum. Daha doğrusu Oda'nın amiralleri bu kadar ayağa düşüreceğini sanmıyorum. Tabi yanılabilirim, bu konuda bilinmeyen hala çok fazla.
2 amiral yeniyor olsaydı bence 800 yılda Yonkou'luk sistemi kalmazdı.

3 amiral gücünde olmakla 3 amirale karşı dövüşmek farklı şeylerdir. Bunun için elzem olan 2 şey vardır.

• 3 amirale karşı dövüşecek adam öncelikle serideki en iyi 2-3 gözlem hakisinden birine sahip olmalı.
  • Bu gözlem hakiye sahip olduktan sonra yine serideki en hızlı 2-3 karakterden biri olmalı.
Bu iki özellik bir araya geldiği zaman amirallerin hareketlerini önceden görüp buna göre hızlıca hareket edip saldırı-savunma pozisyonu almalısın. 2 ya da 3 amiral gücündeysen saldırı gücü konusunda sıkıntı yaşamazsın zaten. Ölç, biç, yapıştır :mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık