Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok zaten Sengoku Dünyayı yok edebilecek güce sahip derken WB'nin bisentosunu kastediyordu zaten. Yoksa söylediği Deprem değil. Yok yok MF'da WB'nin deprem gücünü kullanamasa ne durumlara düşeceği de açık değildi yok yok.

Tatlı rüyalar Ferit. İyi geceler sana.
Orada handikaplarla birlikte zor duruma düşebilirdi.Ama savaş dışında sağlıklıyken Shanks akainuyu nasıl blokluyorsa öyle bloklardı Wb meyve olmasa bile.Bisentoyla hallederdi gelen saldırıları.Şu imparatorları meyveden ibaret sanmayın.Mom yıldırımını kaybetti diye savunması mı düştü hala köpek gibi canavar gibi yine saldırı blokluyor.

Sengoku'nun Ace'in potansiyelini yüzde yüz tespit edebilme yetisi varken, gözünün önünde adaları batıran, fiziksel objektivitesi olan WB'nin gücünü abartıyor da abartıyor Hasan iks de.
Sen ne diyorsun Gura Gura'sız WB en güçlü olabilir miydi?

@Millennium Wizard

WB'nin karşısında Jinbei, Nami Chopper olmayacak. WB'den direk deprem meyvesini çıkarıp Yonkou'ların karşısına koy? Ne olacağını düşünüyonuz?

Bilinçsiz demedim. Bilinçli kullanılan bir çok yer var. Ayrıca kimseyi Law'la kiyaslamıyorum şu an. Olabilir, yenebilir herkesi iki yıl önce. Neyse bu ayrı konu.

Vampirin Shanks kadar gözlemi yoksa Shanks'tan iyi silahlanma hakisinin olması lazım ki bir şekilde dengelesinler olayı. Ama karşımıza çıktığı ilk andan itibaren Mihawk gözlem hakisiyle ön plana çıktı. Sonradan gelen flashta da silahlanma konusunda. Bir dahaki ortaya çıkışında korkular içerisindeyim. Bakalım ne çıkacak :oleyo:

Ohoooooo. Yapma böyle.

Zoro'nun sahneye epiklik katılsın diye yapılmış işte Mop, anla da... Shanks'ın silahlanma da gözlem de tırt ona bakarsan. Higuma Luffy'yi kaçırdığında ortalior ayağa kaldırıyordu nerde bu çocuk diye :) Deniz balığına kolunu kaptırdığına ne demeli ? Deniz balığı>Shanks mı diyelim ?

Bazen bazı sahneler için büyük adamlar feda ediliyor işte. Yapacak birşey yok :bilmem:
Serinin ilk bak ilk bölümünde, editörün gazıyla yaptırılan şeyleri söylüyorsun bana. Orjinal oneshot'ı okursan, Luffy gemiye kendi atlayıp gidiyor, sonra denize düşüyor. Kaçırılma olayı bile yok ama tee nereye konuşuyorum :) Bu bahsettiğimiz şey taa 600. bölümlerde olan bi' şey.

Vampirin Shanks kadar gözlemi yoksa Shanks'tan iyi silahlanma hakisinin olması lazım ki bir şekilde dengelesinler olayı. Ama karşımıza çıktığı ilk andan itibaren Mihawk gözlem hakisiyle ön plana çıktı. Sonradan gelen flashta da silahlanma konusunda. Bir dahaki ortaya çıkışında korkular içerisindeyim. Bakalım ne çıkacak :oleyo:
Silahlanma ayrı bir tartışma konusu onu geçelim. :/ Shanks'ın k.hakisine karşılık şahingöz işte.

Serinin ilk bak ilk bölümünde, editörün gazıyla yaptırılan şeyleri söylüyorsun bana. Orjinal oneshot'ı okursan, Luffy gemiye kendi atlayıp gidiyor, sonra denize düşüyor. Kaçırılma olayı bile yok ama tee nereye konuşuyorum :) Bu bahsettiğimiz şey taa 600. bölümlerde olan bi' şey.
Ben sana Choppi'nin bile fark ettiği ama Doflamingo'nun fark edemediği sahne de atarım. Ve bu sahnenin bölüm sayısı kaç biliyor musun ?

781 :) Yani bu tarz şeyler 950. Bölümde de olur. O yüzden çok takılma derim.

Bakıcaz @Raiden ciğim. Mihawk'tan her şey çıkabilir.

Sen ne diyorsun Gura Gura'sız WB en güçlü olabilir miydi?

@Millennium Wizard

WB'nin karşısında Jinbei, Nami Chopper olmayacak. WB'den direk deprem meyvesini çıkarıp Yonkou'ların karşısına koy? Ne olacağını düşünüyonuz?
Biraz zorlanırdı ama yine denk giderdi.Wb deprem olmadan en güçlü olamazdı ama yine imparator olurdu bence.Wb meyveden ibaret biri değil.Magmayı yine bloklayacağından şüphem yok tabii bin tane handikapa sahip olmayacak.

Biraz zorlanırdı ama yine denk giderdi.Wb deprem olmadan en güçlü olamazdı ama yine imparator olurdu bence.Wb meyveden ibaret biri değil.Magmayı yine bloklayacağından şüphem yok tabii bin tane handikapa sahip olmayacak.
Biraz zorlanırdı? Ha yani Deprem meyvesi ile zorlanmadan yenerdi? Arkadaş bu meyvenin getirisi ne kadar acaba?

Bir kere olsun samimi ne düşünüyorsan yaz şuraya arkadaş. Çok zor değil bunu demek.:S

Tartışmadan da soğutuyonuz adamı ya.:S

Biraz zorlanırdı? Ha yani Deprem meyvesi ile zorlanmadan yenerdi? Arkadaş bu meyvenin getirisi ne kadar acaba?

Bir kere olsun samimi ne düşünüyorsan yaz şuraya arkadaş. Çok zor değil bunu demek.:S

Tartışmadan da soğutuyonuz adamı ya.:S
Deprem olmadan diğer yonkouları yenemezdi ama yine yonkoulardan birisi olurdu Shanks Mom gibi olurdu belki en geride olurdu ama yine imparator olurdu bunu demek istiyorum.Depremin getirisi şu deprem olunca tartışmasız ilk sıraya yerleşiyor gençliği falan da Roger ile başabaş kapışıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık