Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata Dof’tan güçlü kabul etmek lazım . Ama tam kapasite Dof Katakuri ‘i aşırı zorlar bence .

Serideki konum ve ağırlık olarak Doflamingo Katakuri ‘e tur bindirir . Dof benim gözünde her zaman Katakuri ‘den üstün .

O zaman Dof'u orta zorlukta falan alıyor. Maalum Kata > Dof olduğuna göre. Ben ikna oldum.
O senin düşüncen bana göre de öyle birşey yok en kötü Kata = Doffy olabilir fazlası olamaz. Doflamingo en az sağ kol seviyesi adamdır.Bak bir örnek vereyim.Mom kudurunca prometheus ve zeus devleşince bu bir imparatorun ruhu mu diye şoke oluyorlar.Bu şu demek oluyor.H.haki ve ruhun büyüklüğü meyve yeteneğini de büyütüyor ve aşırı güçlendiriyor.Bu da Doflamingo'nun kuş kafesi gibi devasa ölümcül teknikleri yapmasını sağlıyor.Yiyen herkes yapamaz.Herkesin harcı değil yani onu yapabilmek.Odanın büyüklüğü bile Law'un azmine ruh seviyesine göre büyüyordu 2 sene önce o çapta büyüterek kullanamazdı meyveyi.

O senin düşüncen bana göre de öyle birşey yok en kötü (1) Kata = Doffy olabilir fazlası olamaz. (2) Doflamingo en az sağ kol seviyesi adamdır.Bak bir örnek vereyim.Mom kudurunca prometheus ve zeus devleşince bu bir imparatorun ruhu mu diye şoke oluyorlar.Bu şu demek oluyor.(3)H.haki ve ruhun büyüklüğü meyve yeteneğini de büyütüyor ve aşırı güçlendiriyor.Bu da Doflamingo'nun kuş kafesi gibi devasa ölümcül teknikleri yapmasını sağlıyor.Yiyen herkes yapamaz.Herkesin harcı değil yani onu yapabilmek.Odanın büyüklüğü bile Law'un azmine ruh seviyesine göre büyüyordu 2 sene önce o çapta büyüterek kullanamazdı meyveyi.
İddialara gel :D

1. Doff >= Kata diyorsun yani? Adam hakilerde ve fiziksel güçte Doff'tan açık ara öndeyden bu sonuca nasıl vardın?
2. Sağ koldan ötesi var mı ya? :D Yonko > Amiral > Sağ kol değil mi sıralama. En kötü sağ kolsa yonkoluğa kadar gider bu iş.

3. Şimdi h.haki ve meyve olayı her ikisinde de var. Orda Doff'a avantaj olacak her türlü durum Kata'ya da avantaj sağlar. Sonrasında kuş kafesi falan demişsin. Eğer Doff kuş kafesi yapıp dışına çıkabilseydi, o zaman bazı şeyleri tartışabilirdik. Doff'un kuş kafesi gibi teknikler yapması Doff'a değil Kata'ya avantaj sağlar. Rakibini belli bir alana hapsetmiş olur ki Kata'nın avantajlarına bakarsak Doff'un kuş kafesi yapması Kata için bulunmaz bir nimet olur.

Bence Ace'i kaçmadı deyip gömenler aynı şekilde Luffy'i de gömebilir mi?
Bakınız;

Luffy 3 Amiralin karşısına çıkıyor (Yürek yemiş sanırım).

Daha sonra bu konu hakkındaki WB'nin görüşünü öğreniyoruz...

Gördüğümüz üzere Luffy 3 amiral karşısında ölmüyorken Ace birine karşı canını kaybediyor.

Bu durumda 2 karakter hakkındaki salaklığı Luffy ana karakter olduğu için hoş görebilir miyiz?

WB'nin sözlerine inanmıyorum ben diyenler için;
https://mangahelpers.com/t/cnet128/releases/17834 17. kısımı okuyabilirler...

Bence Ace'i kaçmadı deyip gömenler aynı şekilde Luffy'i de gömebilir mi?
Bakınız;

Luffy 3 Amiralin karşısına çıkıyor (Yürek yemiş sanırım).

Daha sonra bu konu hakkındaki WB'nin görüşünü öğreniyoruz...

Gördüğümüz üzere Luffy 3 amiral karşısında ölmüyorken Ace birine karşı canını kaybediyor.

Bu durumda 2 karakter hakkındaki salaklığı Luffy ana karakter olduğu için hoş görebilir miyiz?

WB'nin sözlerine inanmıyorum ben diyenler için;
https://mangahelpers.com/t/cnet128/releases/17834 17. kısımı okuyabilirler...
İşte forumdaki yanlı bakış açısı tam olarak bu. Luffy'nin balı Ace'te olmadığı için Ace salak olarak nitelendirilip üzerine nefret kusulmaya devam edilirken Luffy'ye bir halt olmadığı sürece Luffy'nin yaptığı her iş için bir bahane hazırdır.

Luffy ana karakter olarak miyadını çoktan doldurmuştur. Alternatif karakterlerin fanı olunması tavsiye olunur.

İşte forumdaki yanlı bakış açısı tam olarak bu. Luffy'nin balı Ace'te olmadığı için Ace salak olarak nitelendirilip üzerine nefret kusulmaya devam edilirken Luffy'ye bir halt olmadığı sürece Luffy'nin yaptığı her iş için bir bahane hazırdır.

Luffy ana karakter olarak miyadını çoktan doldurmuştur. Alternatif karakterlerin fanı olunması tavsiye olunur.
Sorma biz fan oluyoruz sonra neyse salla biz kötü olmaya devam edelim :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık