Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İç güzelliği fazlasıyla opsiyonel çalışıyor ne yazık ki. Yaptığı doğruları yok saydığım yok ama seven/inanan bir insana ne laf anlatsan boştur, onu da biliyorum. Konuyu uzatmanın manası yok. :)
Sen de haklısın ama benim gözümde Sanji'nin sadece kadınları önemser gözükmesi diğer tayfa üyelerini önemsemediğini göstermez. Benim gözümde Luffy'nin eti, gerektiğinde tayfa üyelerini bir kenara koyacak kadar sevmesi ya da macera için tayfa üyelerini tehlikeye atabilecek durumda olması, Zoro'nun uykusu bölündüğünde diye tayfa üyelerini öldürecek gibi gözükmesi falan Sanji'nin durumuyla aynı benim gözümde. Sadece Sanji'nin olayındakiler insan diye diye bu kadar üzerine gidilmesine anlam veremiyorum.

Sen de haklısın ama benim gözümde Sanji'nin sadece kadınları önemser gözükmesi diğer tayfa üyelerini önemsemediğini göstermez. Benim gözümde Luffy'nin eti, gerektiğinde tayfa üyelerini bir kenara koyacak kadar sevmesi ya da macera için tayfa üyelerini tehlikeye atabilecek durumda olması, Zoro'nun uykusu bölündüğünde diye tayfa üyelerini öldürecek gibi gözükmesi falan Sanji'nin durumuyla aynı benim gözümde. Sadece Sanji'nin olayındakiler insan diye diye bu kadar üzerine gidilmesine anlam veremiyorum.
İnsanların neden tepki verdiğini gayet iyi biliyorsun aslında. O yüzden gerçekten bir cevap vermeme gerek olduğunu düşünmüyorum.

İnsanların neden tepki verdiğini gayet iyi biliyorsun aslında. O yüzden gerçekten bir cevap vermeme gerek olduğunu düşünmüyorum.
Valla ben nasıl ki Oda'nın bazı durumlarda Sanji'yi abartarak çizdiğini düşünüyorsam, aynı şekilde burdaki insanların da Sanji ile alakalı bazı durumları aşırı abarttığını düşünüyorum. Neyse, sen de haklısın diye kapatalım olayı.:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık