Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sahi yok gerçekten ama yerel halkı pek gördüğümüz de söylenemez. Yani biz sıradan insanları tanımadığımız için mesela bir avukat da görmedik. Ama doktor vardı ve denizci değildi. Law'ın ailesi mesela bunlar nasıl öğrenmişler?
Binasını görsek de olurdu, ancak ne bir okul ne de okula giden bir çocuk görmedik. Okuma yazma bilmeyen de yok. Nami'de zehir gibi kafa vardı, ama hiç okula gitmiş gibi bir hali yoktu. Bu durum bana çok ilginç geldi. Kılıç ya da karate okulları var, normal okul yok.

Funduska

Binasını görsek de olurdu, ancak ne bir okul ne de okula giden bir çocuk görmedik. Okuma yazma bilmeyen de yok. Nami'de zehir gibi kafa vardı, ama hiç okula gitmiş gibi bir hali yoktu. Bu durum bana çok ilginç geldi. Kılıç ya da karate okulları var, normal okul yok.
Eksik kalsın aman :D

Denizin her şeyi bildiği bir dünya kurgusu var sanki. Denize gidenler pek çok şey öğreniyor tecrübeyle ve kalanlar da onlardan öğreniyor gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık