Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler şuraya bi teori yazıyorum. Doğru çıkarsa dediydi dersiniz :D

Her şey monkey d. dragon un bir celestial kızını sevmesiyle başlar o sıralar amiral bizimki kızda bunu seviyor ama d olduğu için birde amiral adam gizli gizli buluşmak zorunda kalıyor bunlar neyse bu marry goise ye gittiğinde kızla gezerken kız buna hazineleri gösteriyor 4. odaya gelince şapkayı gördüğünde bir duraksıyor aklına gol.d roger geliyor. bunlar gizli gizli buluşmaya devam ediyorlar bir süre sonra yakalanıyorlar büyük olay falan çıkıyor dragon denizcilerden kovuluyor falan bunlarda ne yapsın kaçıyorlar bir süre saklanıyorlar tabi dragon boş durmuyor bir süre sonra luffy i doğuruyor kız. ama world goverment kızı buluyor. Kızı götürüp marry goise nin prensine veriyorlar tabi dragon üzgün kırgın buda dünyaya savaş açıyo ama yanında çocukla yapamayacağından çocuğu garp a emanet ediyo garp da olayları bildiğinden luffy i alıyo. dragon rogerdan kayıp yüz yılda ne olduğunuda öğrenmiştir ancak roger ın bilmediği bir şey biliyor oda hasır şapka. Roger öldüğü için şapkanın bir sonraki sahibini arıyo ve yolu shanksla kesişiyor shanks rogerdan aldığı emirle dünyada ismi d. olan bütün çocukları arıyor dragon buna luffy den bahsediyor shanks garp ve dragonu bildiğinden çocuğu görmeye gidiyor gerisi malum. 20 yıl sonra: monkey d. luffy dünyaya ismini duyurup ve 1.5 mil ödüllü bir korsan olunca big mom ile de olaylar malum marry goisede ismi dönmeye başlar ve kraliçeye kadar gelir. kraliçe posteri ve ismi görür görmez kutsal hazinelere koşar 906. bölümün son sayfasındaki kadın elinde tuttuğu ise dragon ve luffy nin posterleri. Bundan sonrası için ise şöyle bir tahminim var bu devrimciler mekanı basınca luffy nin annesi dragonu görmeye kesin gelecek ve dragon ve garp yan yana savaşacak bence garpın da orada olması tesadüfü değil garp ace i kaybedince dragonla kesin konuşmuştur oda katılır devrime. ve oradan luffy nin anne sinide alıp çıkarlar wg ye savaş ilan etmek için baya iyi bir yöntem bence.

Selamlar arkadaşlar. Aklımda bir soru var. Sorudan daha çok bir ihtimal ve bu ihtimal sizce ne kadar mantıklı? Onu öğrenmek istiyorum.

Red Line'nin içinde gizli bir deniz yolu var mıdır? Gizli bir deniz yolundan kastım red line'nin başlangıcından sonuna kadar uzanan bir deniz geçidi.

Selamlar arkadaşlar. Aklımda bir soru var. Sorudan daha çok bir ihtimal ve bu ihtimal sizce ne kadar mantıklı? Onu öğrenmek istiyorum.

Red Line'nin içinde gizli bir deniz yolu var mıdır? Gizli bir deniz yolundan kastım red line'nin başlangıcından sonuna kadar uzanan bir deniz geçidi.
Niye olmasın? Negatif veya pozitif bir argüman üretilemeyecek bir şey. Sadece varsa çok gizli denir. O kadar büyük korsan gördük ve kimseden duymadık diye. Daha doğrusu olup olmamasıyla neden ilgileniyorsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık