Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks'ı amirale denk gördüm o yüzden. Diğer yonkoları sokmam o kategoriye. İkimizin de beklenti de, kaynak var mı diye merak ettim. Bende de kaynak yok, sadece Garp'ın şimdiki halinin bir Akainu etmeyeceğine eminim.
Emin olmak için bile kaynağın yok.Sakazukinin geçemediği Marcoyu bir koymaya geldiği yere gönderen adam net oğlu net Sakazukiden güçlüdür.Garp-Roger-Wb-Sengoku mangaka tarafından ayrılmış efsanelerdir.Gerisi bunlar yokken korsancılık oynasın.

Emin olmak için bile kaynağın yok.Sakazukinin geçemediği Marcoyu bir koymaya geldiği yere gönderen adam net oğlu net Sakazukiden güçlüdür.Garp-Roger-Wb-Sengoku mangaka tarafından ayrılmış efsanelerdir.Gerisi bunlar yokken korsancılık oynasın.
Marco konusu muallak bir konu. Beklenmediği bir anda darbe yiyip, sürükleniyor. Kesinlikle ona katılmıyorum, ki Mf zamanı k.hakinin işlevselliği, şimdiki durumun %20 si anca eder. Benim dayanağım; orada Akainu'yu öldürmek isteyen sinirli bir Garp'ın, Sengoku tarafından durdurulacak kadar çaresiz olması.

*Eminim aşırı olmuş, haklısın.

Son düzenleme:
Bunlar zamanının efsaneleridir, artık yaşlanmışlardır. Ha gelip tek yemezler ama hala daha en güçlü olduğunu düşünmek saçmadır. Hele net oğlu net demek. Marco aynı şekilde Kizaru'ya vurdu, herif uçtu yere çarptı da patlama oldu. Ne kanıtlar bu mesela? Hiçbir şey.

Marco konusu muallak bir konu. Beklenmediği bir anda darbe yiyip, sürükleniyor. Kesinlikle ona katılmıyorum, ki Mf zamanı k.hakinin işlevselliği, şimdiki durumun %20 si anca eder. Benim dayanağım; orada Akainu'yu öldürmek isteyen sinirli bir Garp'ın, Sengoku tarafından durdurulacak kadar çaresiz olması.

*Eminim aşırı olmuş, haklısın.
Sengoku'nun Garp'tan eksik bir tarafı yok. Elbette durdurur.

Bunlar zamanının efsaneleridir, artık yaşlanmışlardır. Ha gelip tek yemezler ama hala daha en güçlü olduğunu düşünmek saçmadır. Hele net oğlu net demek. Marco aynı şekilde Kizaru'ya vurdu, herif uçtu yere çarptı da patlama oldu. Ne kanıtlar bu mesela? Hiçbir şey.
Marco Kizaruya vurdu Kizaruda çizik yok.Garp bi koydu şekli kaydı Marconun.Garp>amiral-yonkou benim için net oğlu nettir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık