Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vista'nın kılıç ustalığı denk veya üstün. Hadi kabul et :oleyo2: Databooklar saçma ya :/
Bu da forum efsanesi oldu. :/ Vista'nın kılıç ustalığının Mihawk'la eşit veya Mihawk'tan üstün olduğuna dair bir şey yazmıyor. Marineford'daki dövüş özelinde bahsediyor. O dövüşte Vista daha çok teknik gösterdi gibisinden. Bunu ben bir yerde görmedim ama zamanında bir tartışmada bana cevap olarak atılmıştı ingilizcesi. "this fight," diye bahsediyor.

@Alpamis Yalnız Luffy o yaşları cidden göremeyebilir. Ben de bunu düşündüm. Her şeye gizem katan adam bir anda Luffy'nin ileriki yaşlarını çizdi. Demek ki, ileride kullanmayacak. :flaugh:

İstek üzerine çizmiş olabilir hacım öyle demeyin yav. Luffy'i hep yaşlıyken görmek istemişimdir yapmayın etmeyin.:S
Seri sonunda yaşasa bile o yaşlarını göremeyiz. En fazla 40'lık halini görürüz :D Zaten SBS'de gördük yaşlılığının neye benzeyeceğini. Yetişkin halinden öteye gitmez Oda.

Bu da forum efsanesi oldu. :/ Vista'nın kılıç ustalığının Mihawk'la eşit veya Mihawk'tan üstün olduğuna dair bir şey yazmıyor. Marineford'daki dövüş özelinde bahsediyor. O dövüşte Vista daha çok teknik gösterdi gibisinden. Bunu ben bir yerde görmedim ama zamanında bir tartışmada bana cevap olarak atılmıştı ingilizcesi. "this fight," diye bahsediyor.
Öyle yazıyor ben demiyorum :/ Siz şimdi Mihawk haterı falan dersiniz o yüzden Mihawk konularında çok fazla konuşma isteğim yok :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık