Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karasu'nun meyve özelliği nedir, nasıldır bir fikriniz var mı?

Adam karga üretebiliyor:/ Zoan desek sadece kendisi dönüşebilmeli ama Karasu'nun farklı bir kullanım şekli var.

Zoan uyanışı böyle bir şey olabilir mi?
Kargaların gözü yok, vücudundan çıkardığı maddeye karga motifi veriyor gibi. Bence zoan olmadığı kesin. Bir tür paramecia olabilir tüy meyvesi gibi ama her neyse vücudundan salgılamıyor, direk vücudunu kargalara dönüştürüyor logia gibi. Sırf üzerindeki siyah tüyleri kargalara dönüştürse kesin tüy tüy meyvesi derdim ama bacakları da dönüşüyor işte. Özel paramecia olabilir. Tüy tüy meyvesini uyandırmış da olabilir.

Son düzenleme:
Kargaların gözü yok, vücudundan çıkardığı maddeye karga motifi veriyor gibi. Bence zoan olmadığı kesin. Bir tür paramecia olabilir tüy meyvesi gibi ama her neyse vücudundan salgılamıyor, direk vücudunu kargalara dönüştürüyor logia gibi. Sırf üzerindeki siyah tüyleri kargalara dönüştürse kesin tüy tüy meyvesi derdim ama bacakları da dönüşüyor işte. Özel paramecia olabilir.
Ama şimdi o meyve öyle çıkarsa cidden çakma İtachi olur bu açık ve net. :(

Artık çaldıklarına bir tane daha ekleriz dağ gibi oldu zaten.

Karasu DS Arc'ında da varmıydı? Ben fark etmedim lakin Sabo DS dan ayrıldığında o kargaların üstündeydi.

Kullanmayacaksa gereksiz bir şekilde bahsedilmiş demektir mangada, en kısa zamanda kullanması istiyorum açıkçası, kullanınca çok daha güçlü olacağını bilip kullanmaz ise tayfaya saygısızlık etmiş olur. Luffy hayatından zaman çaldığını bilerek g2 açıyor, zoro gidip mihawk önünde diz çökerken sanji'nin böyle bir gücü reddetmesini onur değil tayfaya karşı onursuzluk olarak algılarım.
zoro zaten tayfada en onurlu benim diye geçinip verdiği bir sözü bile tutamayan bir adam değil mi?:artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık