Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ülkece güzel tartışmalara muhtaç olduğumuz böyle günlerde hala dayanıklılık ve iyileştirme farkını baz almadan yorumlar yapılıyor. :(

2y sobradan bahsediyorumki ozamanlar adamın bilinci yerinde değil savunmadı kendini he tek yemez ama vs anında biter.
Punk Hazard zaten 2y sonrasıdır. Chopper değil de Chopper'in bedeni tek yedi. Yoksa Franky, Chopper bedenindeydi. Lakin Chopper'de olsa herhalde aynı durum olurdu çünkü Nami Luffy'ye orda en iyi vuruşunu (Tekniğini) kalkıp şimdi kullanıyor gibi bir söz kullandı.

Punk Hazard zaten 2y sonrasıdır. Chopper değil de Chopper'in bedeni tek yedi. Yoksa Franky, Chopper bedenindeydi. Lakin Chopper'de olsa herhalde aynı durum olurdu çünkü Nami Luffy'ye orda en iyi vuruşunu (Tekniğini) kalkıp şimdi kullanıyor gibi bir söz kullandı.
Kusura bakma arcları karıştırdım nedense Shabony adasında Chopperin kendinden geçtiği sahneyle birleştirdim kafamda.Ancak ben chopperin dövüş anındaki yediği saldırıları absorbe edebilmesinden yola çıkarak böyle düşünüyorum.Güncele baktığımızda ise Ussop Nami Robin bu üçünü luffy G3 ile rahat tekler gibi düşünüyorum.

@Koray Önemli değil, E.Oda daha çok şey bizden gizlemiş zaten tayfa da yeni yeni teknikler ortaya çıkıyor bunlardan Luffy ve Brook öncü oldu. Muhtemelen Chopper, Nami özellikle Robin'de çok farklı şeyler bekliyorum. Tayfa da Luffy, Zoro ve Sanji Haki sahibi o yüzden siz arkadaşlara katılıyorum G3 konusunda.

Monkey D. Luffy

G3'ün 3 formumu gördük
1 Kol kısmı devleşmesi
2 Ayak kısmı devleşmesi
3 Karın kısmı devleşmesi

G4 de Şuan için 3 form gördük
1 Bounce Man
2 Tank Man
3 Snake Man
4 ?

Bir soru işareti bıraktım G4 te bence bir from daha çıkacak diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık