Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alaka yok. Daz Bones gibi düşün. Bedenini çelik olan kesici şeylere dönüştürebiliyor. Ama başka şeyleri dönüştürmez, bir şeyi kaplayamaz. Koşu böyle bir şey yapabilseydi buz dağını elmasları kapları.
Belki meyvesini uyandırırsa kaplayabilir. Sonuçta jozu elmastan oluşmuyor. Elması sonradan üzerine basıyor. Bence meyvesini uyandırdıysa birdahaki gelişinde etrafı da kaplayabilir ama bu neyine yarayacak. Peros da paramecia ama adam kendine kol çıkardı.

Belki meyvesini uyandırırsa kaplayabilir. Sonuçta jozu elmastan oluşmuyor. Elması sonradan üzerine basıyor. Bence meyvesini uyandırdıysa birdahaki gelişinde etrafı da kaplayabilir ama bu neyine yarayacak. Peros da paramecia ama adam kendine kol çıkardı.
Çünkü o üretken bir paramecia.
http://www.korsanfan.com/konu/meyve-türleri-ve-uyanışları.5965/
İlk kısımda meyveleri sınıflandırmış @Chaos Bringer . Bir bak istersen.

Logia meyve olmanın üç şartı var.
  1. Doğal bir element veya doğa gücü olmak.
  2. O elemente dönüşebilmek.
  3. O elementi üretip, kontrol edebilmek.
Sadece birisi bile olmazsa, Logia değildir meyve.
Tamam bunu bende biliyorum :) ama magellan ve peros, jozu gibi kendini kaplatabiliyor sadece tek fark jozunun ki katı olması. Tabi kesin konuşmuyorum bir türlü tatmin olamadım sadece.

Tamam bunu bende biliyorum :) ama magellan ve peros, jozu gibi kendini kaplatabiliyor sadece tek fark jozunun ki katı olması. Tabi kesin konuşmuyorum bir türlü tatmin olamadım sadece.
Magellan zehir meyvesine sahip, sınırsız miktarda zehir üretebiliyor ve kontrol edebiliyor. Ama zehre dönüşemiyor. Perospero, şeker üretebiliyor ve kontrol edebiliyor. Ama şekere dönüşemiyor. Jozu elmasa dönüşebiliyor, ama üretemiyor ve kontrol edemiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık