Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Carmel'in fotoğrafı kırılmış, Koca Ana sinir krizi geçirmiş, daha sonra tekrar kendine gelmiş. Kendine geldikten 30 saniye sonrası.

http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/87/871/page/16

Sırf şu sahneden ötürü Oda'nın bu kadını saçma bir şekilde pasta peşinde koşturmasına kızamıyorum.
http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/87/871/page/9
Şu sahne de acayip.
Bu arada senin cin herkesi indirmiş. :)
Yalnız Judge’i çocuk döver gibi tekledi Mom. Aynı şekilde Katakuri de Ichiji’i teklemiş .
Güç seviyesi fersah fersah uzak iki tarafın ( germa ile Bigmom korsanları )

Germa şimdi çer çöp indirince hava kasar .
Uykuda logia Ace’i tekliyor WB. Gerçi dur la, haklısın çöptür. :oops:

Aynen ya meyvesini iyi kullanıyor ama hakisi ve fiziksel gücü iyi değildi, ikisinden de meyveyi çıkarsan yumruk yumruğa dövüşseler daha çabuk yenilir izlenimi verdi bana Doffy ya sende?

Ciddi misin yazdıklarında anlayamıyorum şuan. Sanji'yi almak için gidip, Yonkou olarak dönecek yani Luffy ?

-Tottoland'a bayrak dikmek demek tüm orduyu yenmek değil, BM dahil tüm çocuklarını ortadan kaldırmak demektir. İkinci örnek olarak tutuklanırlar dedin de, bu oluşumu tutuklamak için en az 2 amiralin bölgeye girmesi gerekiyor. Doffy ve ailesi için Tsuru-Sengoku-Fuji hizmet vermişti. Bak burada tüm yonkou ve çocuklarının yenildiğini kabul edip bunu söylüyorum. Linlin'i tutuklamak demek denizci karargahının Tottoland'a çökmesi demek. Senin en iyi senaryona göre bu olursa Luffy kalır mı ortada?

-Luffy'nin bölgesi olacak yerler sembolik ırkların yaşadığı ve antik krallığın izlerini taşıyan yerler. Burada ise halkın yönetim ile hiçbir sorunu yok.

-Luffy'nin yonkou olarak çıkması için Linlin'in ortadan kalkması gerekiyor. Donanma gelirse, üstte yazdığım gibi Luffy de kalmaz ortada. Linlin'in öldürülmesi senin senaryondaki çıkar yol. Açıkçası bir şey diyemiyorum. İstediğin gibi düşünebilirsin.

-Son olarak 'O bile' dediğin şey sadece Sanji'nin pasta yapması. Sanji tüm çıkar yolları kapanana kadar Luffy'nin gücüne ve tayfanın bağlılığına güvenmedi. Karşılarında bir Yonkou olduğundan son anda bile Linlin'den yaşamaları için söz aldı. Pudding boşboğazlık etmese hepsi ölüydü. Kanlı düğünden haberdar olmayan Brook gibi tayfa üyeleri çoktan Sanji'nin geri dönmeme olasılığını kabul etmişler. Gene Sanji'nin yatağında uyuyan patlıcan adam ve işgüzarlık yapan Bobbin, yetmezmiş gibi ihanet eden Bege, Oda ancak Sanji'yi Luffy ile buluşturdu. Yetmedi kapris ile Germa'yı da kurtarmak istedi. Şu duruma gelinmesi zaten Sanji'nin halt yemesi ve Oda'nın kurguyu tükürükle yapıştırarak ilerlemesi.

Bu Sanji 'bile' denecek ne yaptı benim göremediğim. Hala da bir umut bekliyorum ben bile belki gider ayak biriyle savaşır da bir şeyler görürüz diye. Germa'nın kostümlerini verip, şekeri eriterek birşeyleri başardığı mı düşünülüyor acaba?
Niye olmasın ki? Luffy savaşmaya gelmedi. Ama savaşmak zorunda kaldı mı? Evet. Hem de iki komutan ile. Duruma göre olaylar farklı yollara sapabilir. Şu an da buluşup tüymek istiyorlar ama bakıyorsun engelleniyorlar. İstemeseler de savaşabilirler ki savaşırlarsa kazanmak durumundalar.

Tamam işte yenecekler diyorum. Denizcileri de yanlış anladın. Denizciler sadece süpürmeye gelecek. Mom baygın, tayfa pert olmuş. Rossa'dan Dof'u alıp gittikleri gibi işte.

O dediklerin farklı konular. Ben Sanji bile derken senin Bege'yi öne sürmeni kastettim. Bege'nin yapacağı sadece baygın bir kadını öldürmek olur. Çok büyük bir marifet değil bu. Asıl marifet o kadını bayıltmak. Onu da yapan Sanji'nin pastası olur. Yani Mom öldürülürse de en büyük pay bizimkilerin olacak. Diğer adamları ise hep bizimkiler indirecek. Bizimkiler diyorum zira Germa'nın ast tayfa yahut müttefik olması muhtemel. Bunları bizzat Morgan da görmüş olacak. Anında yayılacak haberler. Yani şu an bu ihtimal mevcut. Gerçekleşmesi de bana imkansız görünmüyor. Mom bayılırsa en büyük engel bir Smoothie kalır. Ona da Jinbe+CC vs girebilir.

@twei Kontrol ettim de ben yanlış hatırlıyormuşum. Gitmek mi yoksa yaşam mı? diye soruyorlarmış. Tabii bu gitmekten kasıt ne orasını bilmiyorum :/

Bizim tayfa diğer nova tayfalarına göre çok güçlü kalıyor. Begenin tayfasına CC gelirse anca yetişebilir. apoo ve hawkinse de takviye lazım. Şu anlık sadece kidin tayfası biraz güçlü görünüyor o da killer yüzünden. Urogueun tayfası varmı onu bile hatırlamıyorum :)

Bizim tayfa diğer nova tayfalarına göre çok güçlü kalıyor. Begenin tayfasına CC gelirse anca yetişebilir. apoo ve hawkinse de takviye lazım. Şu anlık sadece kidin tayfası biraz güçlü görünüyor o da killer yüzünden.
Law'un tayfası çok kötü. Cavendish falan katılsaydı keşke.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık