Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam Katakuri ‘i ensesinden tutup ayna dünyasına attı . İçerde dövdü çıktı .

Katakuri yediği dayakla yerde ‘ ulan o kadar dövdüm nasıl ben yenildim lan ‘ diye düşüncelere dalsın.

Adam Katakuri ‘i ensesinden tutup ayna dünyasına attı . İçerde dövdü çıktı .

Katakuri yediği dayakla yerde ‘ ulan o kadar dövdüm nasıl ben yenildim lan ‘ diye düşüncelere dalsın.
Böyle düşünmek için dövüşün sadece ilk ve son sayfalarını okumak gerekiyor :D

Kata G4'e ciddi anlamda etki edebiliyordu Dof bile edemedi adam akıllı.Kata ile Jozu arasında tek fark haki değildir tüm konularda geridir bence Jozu .Kata dediğimiz adam G4 Snakeman'i takip edicek kadar hızlı,çevik bir eleman,b.haki olarak Luffy'nin elini acıtacak kadar iyi seviyede olduğundan bahsediliyordu,epeyde dayanıklı bana göre, kaybettiği k.hakisini bile arka arkaya yediği kong gunlardan sonra sakinleşip geri kazanıyor,dayanıklılığı çok iyi diye övülen Dof bile kaç kere tur attı o darbelere karşı ama Kata'nın sırtı bile yere gelmemişti son bölüme kadar.
Orda konu dışına çıkıyoruz buraya alıntıladım.Dof bence Cracker(3. komutan) seviyesi bir adamdı ve Luffy+Law kombosu Dof'u tahmin ettiğimizden daha fazla etkiledi diye düşünüyorum.Bu doğal olarak fiziksel gücüyle yapacağı saldırılara da yansımış olabilir.B.haki konusunda da dediğim gibi Luffy bu dezavantajını g4'le kapatıyordu zaten.Eğer Luffy'nin normal hakili yumruğu Kata'yla aynı seviyede olsa zaten g4'le parça pinçik ederdi Luffy.Bu yüzden Luffy'nin normal hakili yumruğu Kata'dan güçsüzdü.Dayanıklılık konusunda da Dof ada turu yaptı ama dediğim gibi bence o dövüşte Dof daha dezavantajlıydı ve tek taraflı bir dövüşe rağmen Dof yine de ayağa kalkabildi.Dof bence 3. komutan seviyesinde biri falandır ki ona rağmen dayanıklılık olarak Kata'yla aynı seviyede olabilir.Sırf sağ kol diye Kata her özellikte önde olucak diye bir kaide yok ki.

Orda konu dışına çıkıyoruz buraya alıntıladım.Dof bence Cracker(3. komutan) seviyesi bir adamdı ve Luffy+Law kombosu Dof'u tahmin ettiğimizden daha fazla etkiledi diye düşünüyorum.Bu doğal olarak fiziksel gücüyle yapacağı saldırılara da yansımış olabilir.B.haki konusunda da dediğim gibi Luffy bu dezavantajını g4'le kapatıyordu zaten.Eğer Luffy'nin normal hakili yumruğu Kata'yla aynı seviyede olsa zaten g4'le parça pinçik ederdi Luffy.Bu yüzden Luffy'nin normal hakili yumruğu Kata'dan güçsüzdü.Dayanıklılık konusunda da Dof ada turu yaptı ama dediğim gibi bence o dövüşte Dof daha dezavantajlıydı ve tek taraflı bir dövüşe rağmen Dof yine de ayağa kalkabildi.Dof bence 3. komutan seviyesinde biri falandır ki ona rağmen dayanıklılık olarak Kata'yla aynı seviyede olabilir.Sırf sağ kol diye Kata her özellikte önde olucak diye bir kaide yok ki.
Bence Cracker,Dof,Jozu'yu felan Kata'dan ayıran tek özellik k.haki değildir.Kata'nın bana göre Jozu'dan bu konularda üstün olduğu kesin açıkçası :hakiler,hız,saldırı gücü,dayanıklılık,uyanış vs..

Mangaka eserine biraz olsun saygı duyuyorsa Wano'da Kaido'nun tayfayı öldürür. Dövüp bırakma işi bu sefer harbiden çok eğreti durur. Yarın bir gün gene karşına çıkar bunlar. Ne anladık ki o zaman bu işten? Şu hayal öldürme felsefesini biraz rafa kaldırsın artık.
Elleri temiz insanlar RAFTEL girebilir felsefesi varsa..Hem onu öldüreyim bunu da zamanın klişesi olmadı mı mesele öldürmemek ÖZGÜRLÜK tam manası işte.Eğer birini öldürecek ise malum kişi olmalı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık