Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öle olsa teach yedigi zaman bu zamana kadar böle birsey olmamıstı diye bi acıklama gelmezdi.Cok sacma olur ole olması
aynen bende onu düşünüyorum büyük bir ihtimal ikinci meyve yiyince meyveyi kusuyor normal biri yese patlar ama kaido meyveyi bir şekilde kusuyor o yüzden yiyemiyor yoksa intihar etmek istiyorsa gayette ikinci bir meyve yiyip ölebilir

aynen bende onu düşünüyorum büyük bir ihtimal ikinci meyve yiyince meyveyi kusuyor normal biri yese patlar ama kaido meyveyi bir şekilde kusuyor o yüzden yiyemiyor yoksa intihar etmek istiyorsa gayette ikinci bir meyve yiyip ölebilir
Ben o lakabını tamamen gücten dolayı aldıgını düsünüyorum.İkinci meyveyi yemeyi falan denememistir hic.İntihar kısmıda oda senseinin hayal gücüne kalmıs:D

O beden kısmı tamamen yanıltmaca.Teachin yaptıgı tek sey wb nin meyvesini karanlıga hapsetmek yada gücü karanlıga cekmekti.Bedenle alakalı bi durumu yok.Marco olayı kavrayamadıgından teachin bedeninden o sekilde bahsetmis olabilir.O mantıkla luffynin lastik bedeni de dayanabilir bu duruma.Ben oda’nın konuya bu sekilde yaklasacagını düsünmüyorum yoksa isin icinden cıkamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık