Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace'i daha önce de gazetede görmüş olabilir ancak. Ace öldü haberini duyunca şok etkisi yapmış ve hafızası geri gelmiş olabilir.

Tabi dileyen bunu Ace öldü meyve boşa çıktı tepkisi olarak da algılayabilir : ))

Kuzan ve Saka'nın şu kavgası sıradan bi sebepten olamaz. Şu '' filo amiralliği'' hani. Ortada daha büyük bi sebep var bence.

Kuzan ve Saka'nın şu kavgası sıradan bi sebepten olamaz. Şu '' filo amiralliği'' hani. Ortada daha büyük bi sebep var bence.
Aka başa geçerse denizciler daha da yozlaşır diye düşünmüyor muydu Aokiji ? Öyle bir şey hatırlıyorum.Böyle bir şey geçmediyse bile Aok Aka'nın düşüncelerini yanlış bulduğundan filo amirali olmak istedi bence.Yeterli bir sebep olur bu.

Devrimciler WG gibi bir yapı sonuçta. Bence de devrimciler ile korsanlar birleşirse bir sebeple o işten hayır gelmez. Ama finale doğru ne olur bilemeyiz.

Reverie için de bir şey demek istiyorum. WB'yi, Dragon'u bile bilmeyen adam gidip dünya meseleleri ile mi uğraşacak? Ancak birisi kolundan tutup götürürse bir şey olur. Bu arc ana karaktersiz de olabilir.

#Kurama#

King - Queen
muhabeti dönüyo o nerden çikti bileniniz varsa cevap versin lütfe . :oops:

Peki burada Akainu'nun, Jinbei'ye, "Bir zamanlar sen de shichibukai'ydin. Ne kadar güçlü olduğumu çok iyi biliyorsun." demesi, her shichibukai olan kişinin amiraller ile kapıştığını gösterir mi? :oleyo: Aksi takdirde shichibukai olmak amiral gücü hakkında bilgi sahibi olmak için yeterli bir adım oluyor. Shichibukai olana kütüphane kartı mı veriyorlar? :oleyo2: Belki buradan bir şey çıkar, belki buradan bir şey çıksa da bir işimize yaramaz.
Akainu'nun gücünü o evrende bilmeyen yoktur. Reyizin ismi bile yetiyor.

Lordlar ile Denizciler ortak olarak hükümete çalıştıkları için bir birlerinin gücünden haberdardır. Nasıl koramiraller Amirallerin gücünü biliyorsa Lordlar ve Denizcilerde birbirini bilen adamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık