Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rayleigh gibi hakide usta, meyvesi olmayan biri en güçlü zamanında nasıl bir çocuğun hayatını kurtarmasına ihtiyaç duyacak şekilde denizde mahsur kalmış olabilir? Balıkadam adasına yüzerek giderken nefesi mi bitti yarıda?
Gerek kendisinden dolayı gerekse Roger ile geçen yıllarından dolayı müthiş güçler görmüştür Rayleigh.
Fakat o da ne?
Bıyığı yeni çıkmış bir genç kendisinden unvanını alır.
Nasıl bir güçtür bu diye düşünürken kendini kaybeder.
İmdadına Hachi adında küçük bir balık adam yetişir ve bir şekilde hayatta kalır.

Kin'emon'un meyvesi konusunda bir kaç sorum var. Bu adam başının üstüne taş koyarak onu istediği kıyafete çeviriyor. Öncelikle sorularım şunlar

Kendisine metalden yahut elmastan zırh yapabilir mi ?
Yaptığı kıyafetlere b haki basabilir mi ?
Ateşten etkilenmeyen, buzdan etkilenmeyen tarzda kıyafetler yapabilir mi ?

Eğer bunları yapıyorsa meyvesi benim için direkt üst sınıf meyve haline geliyor.
Meyvesinde o kadar ilerlememiş gibi :D Zaten hala sihir yaptığını sanıyordu, belki ilerde görürüz.

İşin komiklik yanında arkadaşlar
Aslında soru tarafı ciddiydi. Her türlü haki var adamda. Yaşlı haliyle Sükunet Kuşağını yüzerek geçen adamı gençliğinde ne durdurabilir denizde? Hayatını kurtarmış bir de, öylesine bir yardım falan da değil. Meyvesi de yok, deniz ve kairoseki etkisiyle zayıflama ihtimali de kalkıyor.

Aslında soru tarafı ciddiydi. Her türlü haki var adamda. Yaşlı haliyle Sükunet Kuşağını yüzerek geçen adamı gençliğinde ne durdurabilir denizde? Hayatını kurtarmış bir de, öylesine bir yardım falan da değil. Meyvesi de yok, deniz ve kairoseki etkisiyle zayıflama ihtimali de kalkıyor.
Aynen sorunun ciddiliğinin farkındayım da,@Smoker bilgili, belki bir tahmini vardır az çok,benim bir fikrim yok şahsen

Aynen sorunun ciddiliğinin farkındayım da,@Smoker bilgili, belki bir tahmini vardır az çok,benim bir fikrim yok şahsen
Hatchan, Rayleigh'i geçirdiği bir gemi kazasından sonra kurtarıyor. Muhtemelen o kazada Rayleigh ağır şekilde yaralanmıştır. Bu bakımdan düşündüğünüz zaman, o kadar güçlü olmasına rağmen Hatchan'ın yardımı ile kurtulması saçma gelmez.

Böyle bir şey olabilir.
Ya da Rayleigh emekli olmadan önce dünyanın en güçlü kılıç ustası Mihawk'tır demiştir.
Shanks da buna üzülmüştür, kaç yıl aynı gemideydik diye sitem etmiştir Rayleigh'e.
Sonra gidip Mihawk'a düello teklifi etmiştir fakat unvanı bir türlü alamamıştır.
Mihawk'ı da yakından tanıdığından bir kolunu kaptırarak bu işe ara vermiştir.

Bence böylesi daha mantıklı : ))

Rayleigh emekli olurken benden sonra en güçlü kılıç ustası Mihawk demiş. Maksat bebeler ikide bir gelip Shanks'ı meşgul etmesin diye. Ama gel gör sadece kılıç ustalığı anlamında bile Shanks'in gerisinde olduğunu bilen Mihawk bu ünvanı gerçekten hak edebilmek için durmadan Shanks ile düello yapmıştır ancak hiç bir zaman yenememiştir. Onun için Mihawk tekrar yanına geldiğinde Shanks gene mi canın sopa istiyor demiştir. Ancak Mihawk artık yense bile tatmin olmayacağını düşündüğü için gelme amacının bu olmadığını söyler.

Son düzenleme:
Bence böylesi daha mantıklı : ))

Rayleighi emekli olurken benden sonra en güçlü kılıç ustası Mihawk demiş. Maksat bebeler ikide bir gelip Shanks'ı meşgul etmesin diye. Ama gel gör sadece kılıç ustalığı anlamında bile Shanks'in gerisinde olduğunu bilen Mihawk bu ünvanı gerçekten hak edebilmek için durmadan Shanks ile düello yapmıştır ancak hiç bir zaman yenememiştir. Onun için Mihawk tekrar yanına geldiğinde Shanks gene mi canın sopa istiyor demiştir. Ancak Mihawk artık yense bile tatmin olmayacağını düşündüğü için gelme amacının bu olmadığını söyler.
Doğru değil o teori. Doğrusunu yazayım. Mihawk gidip Rayleigh'i kesip denize atıyor. Tam acınası bir şekilde boğularak can verecekken ahtapot gelip bunu kurtarıyor işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık