Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Finalden önce Kuzan gibi bir ayrılık bekliyorum Fuji'den(savaşarak değil)
Final savaşı da tahmin ettiğim gibi olursa Luffy Kk olduktan sonra "sistemi değiştirme savaşı" şeklinde olur ki yendiği yonkuolar + denizciler vs Devrimciler Shanks ve devrimci düşünenler.Kk olmak için daha önce Bb yenerse Luffy finalde Luffy ve ekibi genç Goroseilerle çarpışırken Bb ile çarpışacak isim Fuji veya Shanks olur gibime geliyor.
Fujinin gücüne de ruhuna da inancım tam.
Son savaş zaten muhtemelen Luffy+müttefikleri+devrimci vs denizci+hükümet olucak.Teachin hükümetle bir süre iş birliği yapacağı teorileride var.Hangi ihtimal olursa olsun son savaşta Teach'le de muhattap olunacak ve Teach'le Luffy'den başkası muhattap olmaz.

Ben Fuji'nin son savaşta Kizaru'yla kapışabileceğini düşünmüştüm.Hatta kısa bir teori yazmıştım.Kısaca bahsedeyim.

Şimdi denizcilerde 3 amiral+1 filo amirali var.Son savaşta Fuji gibi bir adam denizcilerin yanında savaşmıcak bence.Eğer böyle olursa 1 amiral azalır ve 2 amiral+1 filo amirali kalır.Böyle olursa bu 3 amirali kimler karşılayacak ?

Akainu'yu Sabo karşılayacaktır.Zaten malum çoğu kişinin beklediği bir karşılaşma ve olucakta bence.Sabo mera merayla dövücek muhtemelen Aka'yı.

Kizaru ve Ryokugyu'da Fuji ve Kuzan karşılayacak bence.Böylece son savaşta tam bir amirallerin kapışmasını görücez.Biraz düşündügünde Fuji ve Kuzan şu anki sistemi beğenmiyor ve ortak bir amaç uğruna böyle bir dövüş yaşanabilir.

Fuji vs Kizaru'yla başlayalım.Biraz düşününce yetenekleri birbirleri için çok uygun.Kizaru hızlı saldırılar yapıp kendi deyimiyle ışık hızında tekme atabiliyor.Fuji ise onun aksine kişiye basınç uygulayıp bir nevi yavaşlatabiliyor.Yani böyle bir dövüşte Fuji Kizaru'yu yavaşlatarak dövüşmeye çalışacak.Bir diğer ortak noktaları kılıç kullanmaları.Fuji zaten kılıç kullanıyor ve Kizaru'da ışın kılıcı yapabiliyor.Hem kılıç dövüşüde görürüz.

Kuzan vs Ryokugyu.Diğer amirallerin dövüş yeteneklerinin birbirine uygunluğundan yola çıkarak Ryokugyu'nun yeteneği üstüne düşünüp kristal gücüne sahip olabileceğini düşünmüştüm.Detaya fazla girmiyim de Naruto takip ettiysen orada Guren diye bir karakter vardı.Baktığında Aokiji'nin gücüne çok benziyordu.Eğer öyle çıkarsa bu iki karakterinde dövüs yetenekleri birbirine uygun olur.

@Hakili Yumruk
Aşağı yukarı savaş tahminleri aynı vs içerikleri değişiyor.Akainunun düşmanı çok Dragon da karşısına geçse şaşırmam Luffy de Garp da (bizim bunak yine mesleki deformasyona uğramazsa).İşte sistem değişecekse (herkes denizde özgürce dolaşacaksa) yonkuolukta kalmaz ortada.Ee Kaidoyu bu arc indiremeyecek sadece yenecek dahası ile müttefikler ilgilenirken Luffygiller gençleştirme meyveli Goroseiler ve Hükümet adamlarını alırlar diye düşünüyorum.

Son savaşta Luffy Bb ile karşılaşmamalı. Daha evvel karşılaşmalı. Son savaşın ne kadar büyük çapta ne kadar büyük isimlerle olacağı düşünüldüğünde ada bunu kaldırmaz bence. Luffy v Bb Raftel'de olmalı.

Ayrıca son savaşta hükümetin elinde 10 milyon adama denk gelecek Pasifista gücünün olabileceğini öngörüyorum.

@Hakili Yumruk
Aşağı yukarı savaş tahminleri aynı vs içerikleri değişiyor.Akainunun düşmanı çok Dragon da karşısına geçse şaşırmam Luffy de Garp da (bizim bunak yine mesleki deformasyona uğramazsa).İşte sistem değişecekse (herkes denizde özgürce dolaşacaksa) yonkuolukta kalmaz ortada.Ee Kaidoyu bu arc indiremeyecek sadece yenecek dahası ile müttefikler ilgilenirken Luffygiller gençleştirme meyveli Goroseiler ve Hükümet adamlarını alırlar diye düşünüyorum.
Bende Akainu ve Dragon'un bir geçmişi olduğunu düşünüyorum.Zaten mfde sürekli ''Dragon'un oğlu'' diyor.Son savaşta ikisi karşılaşıp ufak çaplı bir sürtüşme olabilir ama Akainu'yu Sabo'nun alacağına %100 gözle bakıyorum.Dragon'un ise asıl muhattabı gorosei olucaktır.Goroseilerden biriyle kapışacaktır ama hangisi kestiremiyorum.Tahminimce ya sarışın ya kılıcı olmayan kel ya da bastonlu amca olucaktır.

hatta akainu, kizaru, fuji ve red bull da o 12 kişilik kadrodan.. diğer 8 kişilik kadrodan 2 si de Sbs de demiş Oda efendi..(Gion and Tokikake)

Yalnız teoriyi hoşmuş..

Kaidonun tayfasında da belki bu tarz bi oluşum vardır .. Ne de olsa adamın bi lakabı da Vahşi Hayvanlar Kralı.. Nenden olmasın..

@Baryshx
O 8 kişi amiral değilde, amiral yardımcısı veya yardımcı amiral diyor sanırsam

olabilir ya da kızın dövüş tarzına dair aklına bi efekt de gelmemiş olabilir.. Nasıl dövüşebilir ki ,maddenin suyunu sıkma yeteneğiye..

{' + _ + '} {' + _ + '}
Edit:Oda çok çalışkan taşı sıksa suyunu Toei'den çıkarıyor.
{' + _ + '} {' + _ + '}
Sadece meyvesi yok ki. Kılıcı da var. Kılıç ve meyveyi birlikte kullanabilir. 932 milyonu boşuna vermemişlerdir diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık