Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence ihanet Yok. Çünkü adamlar Yen'i bir korsanın adamları değil. Adalar nelerin olup olmadığı bu dünyada oldukça fazla bilgi sahibiler. Düşünün mesela luffy ler gökyüzü adası var mı yok mu tartışmaları eşliğinde gittiler ve oraya gittiklerinde gördüler ki biz hakikaten cahiliz bu sularda. Belammy nasıl gitti sanıyorsunuz skyislanda.
Op daha birçok şey keşfettirecek. Ama büyük korsanların izledikleri yolların hepsi gerçek hayatın politikalarından geçiyor
Şu ark bir sonlansın, Reverie'yi bir görelim; daha çok fikrimiz olur. :)

Zou yaşam kartından bahsetmişsin başka iletide. Raizo nasıl Zou'ya gelebildiyse, Kozuki'lerden birilerinde, Minklere ait başka yaşam kartı varmıştır belki. Kaidolar Wano'ya çökünce ele geçirmiş olabilirler.

Neko Zunisha Jack'i tekleyince umarım yaşam kartı da yok olmuştur dedi. Dikkatimiz bu yöne çekilmeye çalışıldığı için acaba bir ihanet mi var diye düşünmedim değil. Pekoms gibi daha önce ayrılan başkaları da olabilir ve bambaşka sebepleri olabilir Kaido'ya katılma konusunda.. Ve gidin akrabalarımı yok edin değil de Raizo'nun orada olma ihtimali üzerinden yaşam kartını verip bu sizi Zou'ya götür gidin bulun demiş olabilir. Yani Kaido tarafında yer alan bir şekilde Zou'dan birilerinin yaşam kartına sahip olabilecek birileri olabileceği gibi bu kişi kendi gerekçeleri olan bir mink de olabilir diye düşünüyorum.

Neko Zunisha Jack'i tekleyince umarım yaşam kartı da yok olmuştur dedi. Dikkatimiz bu yöne çekilmeye çalışıldığı için acaba bir ihanet mi var diye düşünmedim değil. Pekoms gibi daha önce ayrılan başkaları da olabilir ve bambaşka sebepleri olabilir Kaido'ya katılma konusunda.. Ve gidin akrabalarımı yok edin değil de Raizo'nun orada olma ihtimali üzerinden yaşam kartını verip bu sizi Zou'ya götür gidin bulun demiş olabilir. Yani Kaido tarafında yer alan bir şekilde Zou'dan birilerinin yaşam kartına sahip olabilecek birileri olabileceği gibi bu kişi kendi gerekçeleri olan bir mink de olabilir diye düşünüyorum.
ihtimaller çok. Ben ihanet edecek bir Mink düşünemiyorum, hepsi adam, Pekoms bile vatanım da vatanım dedi. Hatta bir ara ihanet eden Pedro diye teoriler vardı, adam sonra şafak için kendini patlattı.:( Minkler tarafında benim için en olabilir teori, maymun minki Bariete'nin iki muza tav olup yaşam kartını düşmana vermesi. Gerçi Kaidolar tatlı dille plan yapcak sinsilikte değil, direkt dalacak kötülükteler, bilemedim.

ihtimaller çok. Ben ihanet edecek bir Mink düşünemiyorum, hepsi adam, Pekoms bile vatanım da vatanım dedi. Hatta bir ara ihanet eden Pedro diye teoriler vardı, adam sonra şafak için kendini patlattı.:( Minkler tarafında benim için en olabilir teori, maymun minki Bariete'nin iki muza tav olup yaşam kartını düşmana vermesi. Gerçi Kaidolar tatlı dille plan yapcak sinsilikte değil, direkt dalacak kötülükteler, bilemedim.
İşte bu sebeplerle kendi bir hikayesi zemini olan diye ifade etme ihtiyacı hissettim bende ihaneti konduramıyorum çünkü. Bir şekilde bir yanış anlamala silsilesi sonucu oluşmuş bir düşmanlık falan. Pedro'dan bende işkillenmedim değil, bu işkillenme sebepleri barizleştikçe (bu arc da tanıyan çıkması, daha önce gelmiştimler falan)vazgeçtim belliydi terse yatırılacağımız.

Burgess muhtemelen Lafitte ayarında filandır. Lafitte'de Vista veya Prospero ayarında bir adam olarak karşımıza çıkacak.
Ama kritik nokta Lafitte o seviyelere meyve ile çıkacaktır. Burgess ise hala meyve yememiş o yüzden şuan için Daifuku ayarında birşeydir.

O değilde Carrot Zoro'ya zor anlar yaşatmışdı Katakulli'ye anında meze oldu.Fark korkunç:hhh:
Luffy, Zoro falan Kata'yi alamaz henuz.
KH konusuna gelince gozleri gormeyen Fuji mecbur kasacakti. Surekli KH ile geziyordur o da asil soru simdi bu hakiyi BH KH ve HH olarak harcayabiliyorsan bu adamin KH'sini kullanmasini sanki BH ile vucudunu kaplamis insanlara benzetebiliriz. Luffy G4'te iken hemen bitiyordu. Buradan yola cikarak Fuji uzun sure dovusemez diyebilir miyiz? Yoksa devasa bir hakiye mi sahip Naruto'nun chakrasi gibi. Kafamda deli sorular:bilmem:

Mor renk, rakibini yendikten sonra "oldun mu oldun mu, şimdi mosmor oldun mu" demenin farklı bir yolu :) Saat de 2 olmuş :D

Işin şakası bir yana Shuusui Zoro'nun atasının kılıcı. Ryuuma ile aralarındaki bağın bir sembolü. Diğer yandan Ashura Zoro'nun şeytani soyuna bir gönderme olabileceği gibi şeytan-rahip tezatlığına bir gönderme de olabilir :good:

Zoro bu kılıcı atasının diyarında bırakacak ve Ryuuma'ya saygısını sunacaktır.

Şu resmi görünce acaba kılıcın orjinal rengi bu mu dedim daha farklı bu, daha bir ateş : ))

Kılıcıyla aynı ismi taşıyan balık da kırmızıya, turuncuya daha yakın sanırım. Öyle bir şeyler gördüm görsellerde.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık