Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten mangaka shiciler arasındaki güç dengesini kademe kademe ayarlamış bana göre.

Amiral altı=Mingo
Amiral-yonkou arası=Weevil
Yonkou=Mihawk
İyi güzel yazmışsın ama o amiral yonko arasından amiral altına atlamayı nasıl başardın cidden soruyorum.:alkis:Uzun atlama herhalde. :/ Madem kademe kademe diyorsun amiral - yonkou arasından sonra doğrudan amiral gelmeli.O kısmı düzeltirsen tam olacak.

Evet yazarken aklıma geldi :) Mingo'yu amiral seviyesine tam oturtamıyorum. Kuma'yı düşündüm amiral seviyesi için. Onu da tam göremedik. Şimdilik boş o koltuk :)
Mingoyu yukarı çekemiyorsan, diğerlerini aşağı çekmeyi dene. :p Weewil, 41 yaşında amiralliği bırakmış olan ve 65 yaşına gelmiş(artık yaşını başını almaya başlamış) bir adamın kolunu alıyor. :p Belki amiral olsa daha çok uyar sanki. :p Buradan devam edersek Mihawk'ı da amiral-yonkou arası yaparız. :p Nasıl oldu? :p

O zaman zoro da mihawkı geçeceğine göre tayfamızda 2 korsanlar kralı gücünde eleman var olacak sanjide yonkou olsa hay maşallah devrimcilere gerek yok bu tayfa hükümeti yıkar zaten :mincika:
Bireysel güçle elde edilecek bir amaç değil seri sonundaki olaylar.

Hmmm. O zaman işler değişir. Mihawk>Amiral olur.

Ben Weevilin şimdiki Amirallerin hiç birine zarar veremeyeceğini düşünüyorum ama.
Aşağıda düzelticem o kısmı.

İyi güzel yazmışsın ama o amiral yonko arasından amiral altına atlamayı nasıl başardın cidden soruyorum.:alkis:Uzun atlama herhalde. :/ Madem kademe kademe diyorsun amiral - yonkou arasından sonra doğrudan amiral gelmeli.O kısmı düzeltirsen tam olacak.
@amaneden in Zephyr hakkında verdiği bilgiler ışığında bir edit yapayım.

64-65 yaşındaki bir amiral ister istemez güçten düşmüştür. Bu şekilde bakacak olursak Weevil'ı amiral üstü değil amiral olarak değerlendirmek daha uygun geliyor. Yani;

Amiral altı=Mingo
Amiral=Weevil
Yonkou=Mihawk :good:

Bireysel güçle elde edilecek bir amaç değil seri sonundaki olaylar.

Aşağıda düzelticem o kısmı.

@amaneden in Zephyr hakkında verdiği bilgiler ışığında bir edit yapayım.

64-65 yaşındaki bir amiral ister istemez güçten düşmüştür. Bu şekilde bakacak olursak Weevil'ı amiral üstü değil amiral olarak değerlendirmek daha uygun geliyor. Yani;

Amiral altı=Mingo
Amiral=Weevil
Yonkou=Mihawk :good:
Mom kaç yaşında şu anda ? 68 falandı sanırım.Güçten düşmüş mü ?
Hayır canavar gibi hala.Bir beyazsakal yaşlandı diye ki o da yaşlılıktan değil hastalığı yüzündendi herkesi aynı kefeye koyamazsınız.Wb 70 yaşını aşmıştı galiba aynı da değil.Weevil amirali aşıp almış işte kolu bahane üretmenin manası yok.Hemen bahane aranıyor ne güzel dünya valla.

Fuji de yaşını başını almış güçten düştü diyen duymadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık