Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O gücü ile ibaresini görmedin sanırım. :) Kara kaşından yada akıllı olmasından dolayı Mom için bu laflar sarf edilmiyor gücünden dolayı sarfediliyor.

Ayrıca sanırım bilmiyorsun amirallerin lordlara emir verme gibi bir yetkisi yok.Lordlar doğrudan hükümete bağlılar Kuma bu konunun üzerinde durmuştu.
Ozaman neden shibukailer marine ile bir masada toplanıyor da hükümetle toplanmıyor :)

Fujitora işi biraz da dalgaya almak ve ne kadar kötüleştiğini göstermek için Lawa şiçimisin diye soruyor ve Luffyde adamın ise dokunmayacağım size diyor.

Şiçileri hükümet atıyor ama Amiraller isterse şiçileri deşebilir.Kılıfına da gayet uydurur.

O gücü ile ibaresini görmedin sanırım. :) Kara kaşından yada akıllı olmasından dolayı Mom için bu laflar sarf edilmiyor gücünden dolayı sarfediliyor.

Ayrıca sanırım bilmiyorsun amirallerin lordlara emir verme gibi bir yetkisi yok.Lordlar doğrudan hükümete bağlılar Kuma bu konunun üzerinde durmuştu.
Bu arada hükümetin herkese yetkisi var :) filo amirali bile ayaklarına gidiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sengoku filo amiralliğini bir amirali yenerek mi aldı ? Ben öyle bir şey olduğunu sanmıyorum.Akainu filo amiralliğini istemeyip sadece Aokiji isteseydi kim filo amirali olucaktı ? Doğal olarak Aokiji olucaktı.Burdan da filo amirali>amiral mantığı çıkmaz bana göre.Zaten Akainu'nun Aokiji'yi 10 günde yenmesiyle mangaka mesajı vermiş.100 kere Akainu vs Aokiji olsa ben 100'üne de Akainu alır demem.O zaman daha güçlü kısmı nerde kalıyor ?

Hadi diyelim Akainu daha güçlü.Rakibini 10 günde yeniyorken daha güçlü olsan ne olmasan ne ? Kısaca filo amirali ve amiral arasında güç olarak bir fark yoktur bence.

Sengoku filo amiralliğini bir amirali yenerek mi aldı ? Ben öyle bir şey olduğunu sanmıyorum.Akainu filo amiralliğini istemeyip sadece Aokiji isteseydi kim filo amirali olucaktı ? Doğal olarak Aokiji olucaktı.Burdan da filo amirali>amiral mantığı çıkmaz bana göre.Zaten Akainu'nun Aokiji'yi 10 günde yenmesiyle mangaka mesajı vermiş.100 kere Akainu vs Aokiji olsa ben 100'üne de Akainu alır demem.O zaman daha güçlü kısmı nerde kalıyor ?

Hadi diyelim Akainu daha güçlü.Rakibini 10 günde yeniyorken daha güçlü olsan ne olmasan ne ? Kısaca filo amirali ve amiral arasında güç olarak bir fark yoktur bence.
Heh lan! Işte bu :alkis:

Canon sayılmaz o zaman
smoker-san demişti canon olmadığı için filden sayıyorum diye
luffy de zamanında yonkou olduğu düşünülen shikiyi g4süz aldı filmi baz almamak çok daha mantıklı olur gibime geliyor
O film ayrı sayılıyor zira Oda bizzat yazdı. Dediğin gibi diğer filmleri canon değil ama bu filmde Z'nin geçmişi falan canom yani. Oda seriyle çakışmasın diye kendi tasarladı.

O değil de Mama bildiğin entei atmış lan :oleyo: Karakterler falan iyi de çok saçmaladı. Yoksa efsane olabilirdi bu arc.
Saldırılarının ve gücünün boyutu muazzam Linlin'in. Arc'ın tek sorunu Yonkou olan bir karakterin Crocodile kadar ölüme yaklaştıramaması tayfayı. Adam 1 kere midesini deldi, 1 kere kuruttu Luffy'i. Ben Yonkou ciddiyetinin anlaşılmasını istediğimden bu arcı pek beğenmedim. Buna sebep olan da Luffy'nin Linlin'e yaptığı atarlar ve indireceğim lafları. En basından şu güce karşı kaçma eğilimde olsalardı arc beklentimizi ona göre tutup, karakterlerin ve tottoland'ın orijinal tasarımlarını arkamıza yaslanıp izlerdik. Çok da tatlı olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık