Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@ ile adını yazıyorum gelmiyor kusura bakma :( Kaibutsu yani canavar diyebilirdi. İnsan olmaması ünvanının insanları kapsamadığı anlamına gelmiyor. Havada, karada ve sudaki tüm canlılardan güçlü diye tanıtıldı.
Nami neden öyle bir tepki verdi o zaman ? :(

Edit: İyi, güzel, daha insani olan durumlar için canlı kullanırız genelde. Yaratığı daha insan dışı kalan, kötüleyici, aşağılayıcı anlamda kullanırı. Demek istediğimin özü bu aslında.

Nami neden öyle bir tepki verdi o zaman ? :(

Edit: İyi, güzel, daha insani olan durumlar için canlı kullanırız genelde. Yaratığı daha insan dışı kalan, kötüleyici, aşağılayıcı anlamda kullanırı. Demek istediğimin özü bu aslında.
İnsan değil zaten. Şöyle düşün seride Balıkadam gibi değişik canlılar var. Kaido da öyle değişik bir canlı (Oni olduğunu düşünüyorum). Bu adama en güçlü canlı ünvanı vermişler. İnsanları kapsamaması için bir sebep yok. Atıyorum bir Balıkadam'a Dünyanın En Güçlü Canlısı ünvanı verdin. İnsanları kapsar mı kapsamaz mı? Umarım anlatabilmişimdir.
Edit : Living Thing diye geçiyor İngilizce'de yaşayan canlı işte :D

İnsan değil zaten. Şöyle düşün seride Balıkadam gibi değişik canlılar var. Kaido da öyle değişik bir canlı (Oni olduğunu düşünüyorum). Bu adama en güçlü canlı ünvanı vermişler. İnsanları kapsamaması için bir sebep yok. Atıyorum bir Balıkadam'a Dünyanın En Güçlü Canlısı ünvanı verdin. İnsanları kapsar mı kapsamaz mı? Umarım anlatabilmişimdir.
Anladım. :good:

Kadın sonuçta. Kadın savaşçılar Amazon Lily'de var. Sonuçta One Piece Shounen bir seri. Shounen de genç erkek demek. Erkeklerin ön planda olması gayet normal.
Amazon'da güçlüler var haklısın ama en güçlü 30 karakter listesi yapsak kaç tane kadın olacak listede? Bigmom, Smoothie, Hancock... Başka birisi gelmedi aklıma. Erkeklerin ön planda olmasıyla ilgili problemim yok zaten. Gördüğümü yazdım sadece. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık