Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O ayrı, biz Sanji'den bahsediyoruz. :artiz: Ailesinden gelecek p-up için zemin hazırlıyor mangaka. Bunu aldığında Wano'ya Zoro'dan güçlü bir şekilde girer. Wano'da da Zoro bir patlama yapar ve eski güç dengesine kavuşmuş oluruz. Dengimsi olurlar yine. :/

Al sana senaryo. :S
Sanji denk olsunlar diye silah, kılıç falan kullanmıyor eğitim almasına rağmen, daha ne yapsın reis? Lütfen. :artiz:
Sanji her zaman Zoro'nun gerisinde kaldı öyle de devam edecek.
Sen ters taraftan bakıyorsun ondan hep. Bitiş çizgisinden değil de başlangıç noktasından bakıp hesap ediyorsun. :)

Olması gereken:
Olan:

Madem bu renkte yapıyorsunuz bari yukarıdaki gibi parlak, kızgın demir gibi çizin de güzel dursun en azından. O kadar çıkan dumana ve haki yoğunluğuna çok iyi giderdi halbuki.

Bellamy'e çok acıdım yahu eski bölümlere bakarken.
Yanlış adama hayranlığı, onun için kendini feda etmesi , Dof'un gözünde sinek kadar değeri olmadığını bile bile hatasından dönmemesi ve sürekli çabalaması felan.
Ama doğru kişiye olan saygısını buldu.

Pedro'nun ses aktörü çok iyi. Bilinen diğer çalışmaları:
Pokemon-James
Bleach-Urahara Kisuke
FMA-Roy Mustang
Ayrıca Wanda'yla da Kuchiki Rukia'yı seslendiren aynı kişiymiş. Bleach kadrosu burdan devam ediyor işe :)

Bellamy'e çok acıdım yahu eski bölümlere bakarken.
Yanlış adama hayranlığı, onun için kendini feda etmesi , Dof'un gözünde sinek kadar değeri olmadığını bile bile hatasından dönmemesi ve sürekli çabalaması felan.
Ama doğru kişiye olan saygısını buldu.
Luffy Reyiz ne karizma çıkmış burda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık