Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro niye Doflamingo'a eziliyor onu anlamadım. Sırf ucamiyor diye mı?

Gördük ki Law Dof'un ipleri kılıcı ile tutabiliyor , blokluyor.

Bunu Zoro'nun da yapmaması için hiçbir sebep yok.

Kaldı ki Zoro fiziksel olarakta Dof'a dayanabilir.
Kocana'yı bile alır la Dof, herif uçuyor. Kocana uçabiliyor mu? Bege'nin kalesine tırmanırken gördük, gayet de uçamıyor.

WB öldürememiş Kaido'yu, senin pıçak reis anca 80 milyonluk adamları asmaya devam etsin, ha arada da Bigmom'ın komutanlarından şamar yesin, belki aklına bir şeyler gelir :D
Ölmeyen adamı öldürmekle niye uğraşsın yav.Tek sikıntı Kaidonun boyutlarindaki bir çarmıhı yapmak :D

Sen öyle deyince yonkou komutanlarından şamar yemiş bir ana karakter canlandı gözümde :D En son eli kolu bağlı iken yonkouya meydan okuyordu abahahha :D Kid hiç değilse uslu uslu yatıyor orda :D

@Densetsu no Samurai
Silahı var diye değil. Nami'nin saldırı gücü o. Zoro'nunki kılıç, Sanji'ninki bacak, diğerininki karışık dövüş sanatları ve pençe falan filan. Hepsinin kendince silahı var. Nami tekme tokat dövüşüyormuş da eline o silahı alınca gücüne güç katmış gibi bahsetmişsin. :/

Lütfetme değil de gereksiz olarak gördüm biraz. :D Daha sonra Spandam'ın olayının farklı olduğunu sen de biliyorsun. Nesneye meyve yedirmişler bildiğin. Olayı farklı.

Mangakanın bahsettiği o silahla douriki meselesi de belli zaten. Sıradan 10 dourikilik adamlar üzerinden gitmiş. Bu adamların olayı belli. Özel bir güçleri falan yok. Eline silah verirsen daha etkili oluyor çünkü o kadar vasıfsız bunlar. Yalnız işi bizim tayfaya uyarlayalım bir de. Luffy'nin eline silah versen ne olur? Saldırı gücü düşer bildiğin. Sanji de öyle keza. Bu adamların silahları kendi vücutları ne de olsa. Anlatabildim mi derdimi? :) Farklı düşünüyoruz bu konularda. Yani demek istediğim oldukça belirsiz konular üzerinden iki karakter arasına fazladan fark eklemek istediğini düşünüyorum. Katılmıyorum kısaca. :/

Mesele böyle adamlara karşı savaşırken gökyüzüne uçamamak değil yeğen, mesele onların yeryüzüne inemeyişleri. Heh, neymiş mesele? O adamların aşağıya inememeleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık