Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bo

Boyu küçük ama bi gear 4 e geçiyo 3 e geçiyo dev gibi oluyo artık dövüş stilini bildiğimizden yapacakları garip gelmiyo ama shank için birsey bilmiyoruz ayrica tahminde yürütemiyoruz.Adam nasıl dovusuyor bir sir yani.
Evet bilmiyoruz ama ne bekliyoruz ki hakiden başka?En büyük haki Shanks'ta bekleniyor.3 tür hakisiyle ve kılıcıyla dövüşüyordur.Mesela cavendis don'un koca kafasını kılıcıyla durdurmuştu.Shanks da aynı olay.Kaido dev gibi eliyle yumruk atar ama Shanks küçük kılıcıyla durdurabilir.Çünkü Hakisi ileri seviye bence.

Shanks bir 20-30 sene sonrasına über k.hakisiyle bir bakmış.Ben balığa kol kaptırırsam bu çocuk ileride kk olacak öyle mi diye şaşırmış.Tamam o zaman yapayım bu işi demiş.Luffyi kurtarırken balığa kol kaptırmamış ağzına kol sokmuş.İleride bu gerçek açıklanır seride. :D

Shanks bir 20-30 sene sonrasına über k.hakisiyle bir bakmış.Ben balığa kol kaptırırsam bu çocuk ileride kk olacak öyle mi diye şaşırmış.Tamam o zaman yapayım bu işi demiş.Luffyi kurtarırken balığa kol kaptırmamış ağzına kol sokmuş.İleride bu gerçek açıklanır seride. :D
Desene adam istese mısırını kolasını alıp yattığı yerden olayları film gibi izler. :fool:

Ağzına kol sokmuş nedir ya? Ahahahahah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık