Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acaba orjinal shichibukailerin(İlk 7li) bir Yonko tayfası karşısında şansı nedir. Bu 7li tayfalarıyla beraber Momun tayfasını alabilir mi?
Bence alırlar. Mom'da dahil alabilme şansları yüksekken Mom'sız rahat alırlar. Mom'ın tayfadakiler biraz daha görünsün vs konusu açabilirsin. Ya da WB korsanları üzerinden, Mihawk - Marco, Dofy - Ace, Kuma - Jozu, Jinbei - Vista gibisinden olabilir.

Bence alırlar. Mom'da dahil alabilme şansları yüksekken Mom'sız rahat alırlar. Mom'ın tayfadakiler biraz daha görünsün vs konusu açabilirsin. Ya da WB korsanları üzerinden, Mihawk - Marco, Dofy - Ace, Kuma - Jozu, Jinbei - Vista gibisinden olabilir.
Benzetme güzel olmuş. Bir tek Kuma sanki biraz güçsüz Jozu'nun yanında. Mihawk'ta Marco'dan bir tık güçlüdür.

Acaba orjinal shichibukailerin(İlk 7li) bir Yonko tayfası karşısında şansı nedir. Bu 7li tayfalarıyla beraber Momun tayfasını alabilir mi?
Mom vs Mihawk ( Mom alır.)
Katakuri vs Doflamingo ( Katakuri alır)
Smoothy vs Kuma ( Smoothy alır)
Cracker vs Jinbei ( Jinbei su kullanarak zayiflatsada sonuçta Cracker alır. İkisini özellikle eleştirdim :))
Snack vs Hancock (Karar veremiyorum ama snack alır sanırım. Sanji gibi bir şey çıkmazsa tabi :))
Geri kalan vs croco + Mariah ( Kalanlar rahat alır)
Kısacası ben schilere hiç şans vermiyorum.

Mom vs Mihawk ( Mom alır.)
Katakuri vs Doflamingo ( Katakuri alır)
Smoothy vs Kuma ( Smoothy alır)
Cracker vs Jinbei ( Jinbei su kullanarak zayiflatsada sonuçta Cracker alır. İkisini özellikle eleştirdim :))
Snack vs Hancock (Karar veremiyorum ama snack alır sanırım. Sanji gibi bir şey çıkmazsa tabi :))
Geri kalan vs croco + Mariah ( Kalanlar rahat alır)
Kısacası ben schilere hiç şans vermiyorum.
Arkadaş Mom yok demiş.

İsterse Mom da dahil olsun, shichiler bir yonkouyu her türlü alır. Weevil zaten yonkou ile kafa kafaya girer gibi duruyor. Mihawk-Dofy komutanları ezer herhalde, Weevil yerine mihawk da yonkou ile eşleşebilir. Kuma ise 3. komutanı alır gibi. Law ise sıradan adamları süpürür, Jinbei ve Hancock ise yardım eder. Buggy de keyif yapar.

Arkadaş Mom yok demiş.
Dahil diye düşündüm diyince ben yanlış anladım sanırım:(

İsterse Mom da dahil olsun, shichiler bir yonkouyu her türlü alır. Weevil zaten yonkou ile kafa kafaya girer gibi duruyor. Mihawk-Dofy komutanları ezer herhalde, Weevil yerine mihawk da yonkou ile eşleşebilir. Kuma ise 3. komutanı alır gibi. Law ise sıradan adamları süpürür, Jinbei ve Hancock ise yardım eder. Buggy de keyif yapar.
Eski shicibukailer ama. Weevil law falan yok yani :(

Wb'de yonkouydu. Karşısında Shicibukaileri geçtim. Bütün denizciler + pxler + tuzaklar + Squardo duramadı.

Mom yoksa işler değişir o zaman.

Mihawk ve Doflamingo vs Katakuri vs Smoothy ( Mihawk ve dof alır.) ( Mihawk katakuriden bir iki tık daha üst. Dof ise Smoothyden bir tık daha aşağıda. İkisi bir olunca dengelerler yani:))

Cracker vs Kuma ( Zor bir dövüş olur. Kuma kuklaları seyahate çıkarırsa avantaj sağlar ama yapabilir mi ki bunu. Ayrıca kuma o kadar sağlam değil. Cracker keser onu. İki yıl önceki zoro bile kesebilmisti. Cracker alır diyorum ben. Ama dövüşten sonra ayağa zor kalkar)

Hancock vs Snack ( Snack alır.)

Jinbei croco ve moriah kalanları temizler. En son ayakta kalan yorgun Cracker ve snack'i mihawk ve dof temizler. Sonuç olarak schiler alır diyorum:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık