Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzelliğe dikkat çekmedim zaten nasıl bu kadar genç kalabilmiş ondan bahsediyorum Tsuru örneği varken.O konuda Kureha gibi birşeyler karıştırmış olabilir maskesi düşüp gerçek yüzü görünebilir yani.
Bence öyle bir şey varsa bile bunu Ray biliyodur. Sonuçta bunca yıldır beraber, görüyor kadının değişimi. Çıkabilir başka bi olay, bunu teorimde belirttim zaten :D

@Sakata Gintoki Neptün olayıda sıkıntılı zaten:D
Gerçi bu seride böyle bir mantık aramak ne kadar doğru bilmiyorum. Senin güzel hatrına WB'nin eşi olsun.
Olsaydı diye dedim yahu. Yoksa ununu elemiş eleğini asmış Raye varmış. Artık Odanın ayıbı gerisi. Oyajiye daha düzgün kalpli bir eş çizmesi lazım.
89 diyecektim de söversin dedim.:D
O zaman seni kıracağıma sadece üzgün surat atardım. :)

Son düzenleme:
Mesele güzellik vs değil. Kalbi kötü. Ömrü aile aile diye geçen, hazineleri umursamayan adama iki lafından biri para öbürü çıkar olan bi kadın olmamış. Umarım trolldür.
Ben de zaten karakteri kast etmiştim. Portgas D. Rouge kadın gibi kadındır. Sırf çocuğunu kurtarmak için ne fedakarlıklar yaptı. Wb'ye de böyle bir eş lazımdı.

Ben de zaten karakteri kast etmiştim. Portgas D. Rouge kadın gibi kadındır. Sırf çocuğunu kurtarmak için ne fedakarlıklar yaptı. Wb'ye de böyle bir eş lazımdı.
Çocuğuna karşı fedakarlık çok güzel bi şey olsa da kötü bir insan da yapabilir bence. O yüzden kişiliği hakkında kesin bir yargıya varmıyorum. Ama iradesi yüksekti o ayrı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık