Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaçma şimdi böyle yanıt vererek :p Daha tartışmayı hasta WB vs Big Mom'a çeviricem.
O zaman Shakky'den gençtir diyeyim bunu yazacaktım aslında. :) Shakky Rayleigh'i makyajla ağına düşürmüş örümcek tişörtü boşa mı sanıyorsun. :D

Hasta Wb alır hastalık falan dinlemez.Ben daha ölmedim der hasta bile olsa haddini bildirir.

O zaman Shakky'den gençtir diyeyim bunu yazacaktım aslında. :) Shakky Rayleigh'i makyajla ağına düşürmüş örümcek tişörtü boşa mı sanıyorsun. :D

Hasta Wb alır hastalık falan dinlemez.Ben daha ölmedim der hasta bile olsa haddini bildirir.
Shakky'nin numaraya ihtiyacı yok, doğallığıyla götürüyor hatun :p Karadul hikayesi fena hakikaten :D

Bazıları Big Mom alır diyor mesela. Biraz daha görünsün kadın açıcam vs'yi.

Ray gibileri tabi oynatır. Alkolik, kadın düşkünü. Önemli olan Luffy gibi birini etkilemek. Asıl başarı o. Bakalım öyle biri çıkacak mı.
Shakkydeki karizma bence başka kimse de yok. Genç olsa Luffy kesin aşık olurdu. Bizimkinin yolu belli ya Hancocku alır ya da pek çok limanda yolunu gözleyen kişiler bırakır. Zaten her adada bi iki hayranı var. Ama bi başkası olursa Hancock öldüreceği için anlamsız olur. Bırak yavukluyu Bartoyu bile taş edebilir sinirlenip. Rayi farketmeyip azalıyordu kadın. :S

Shakkydeki karizma bence başka kimse de yok. Genç olsa Luffy kesin aşık olurdu. Bizimkinin yolu belli ya Hancocku alır ya da pek çok limanda yolunu gözleyen kişiler bırakır. Zaten her adada bi iki hayranı var. Ama bi başkası olursa Hancock öldüreceği için anlamsız olur. Bırak yavukluyu Bartoyu bile taş edebilir sinirlenip. Rayi farketmeyip azalıyordu kadın. :S
Hancocku ne kadar sevsemde Luffy'i evli düşünemiyorum. Bi Sanji bide Brook evlensin ( gerçi kimle evlenecek:hhh:) yeter

Shakky'nin numaraya ihtiyacı yok, doğallığıyla götürüyor hatun :p Karadul hikayesi fena hakikaten :D

Bazıları Big Mom alır diyor mesela. Biraz daha görünsün kadın açıcam vs'yi.
İşte o doğallık falan değil Kureha gibi bence.Tamamen aldatmaca.Kadını Garp kovalıyormuş yahu şimdi nasıl oluyor da Uma Thurman gençliğinde dolaşıyor. :D Belli ki Tsuru ile aynı dönemden birde Tsuru'ya bak.

Karadul olayı da olabilir ileride arkadan da vurabilir Rayleigh'i.

Hancocku ne kadar sevsemde Luffy'i evli düşünemiyorum. Bi Sanji bide Brook evlensin ( gerçi kimle evlenecek:hhh:) yeter
Nami Sanji'ye yanık. O yüzden Nami olur ama Brookun evlenmesi zor ve anlamsız. Beden de yok şimdi evlenip ne yapacak, yalnız ölür gider. Gerçi o zaten ölü. Yohohohoho.
Not: Farklı bi şey diyecektim ama fesatlaşmayayım dedim. :S

Bu arada Hancock Luffy'yi kimseye yâr etmez. Zira Luffy'ye yanaşan kimse o kadar uzun yaşayamaz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık