Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serinin başında Don krieg'i zar zor yenen kişi 6 ay içinde Koramiral seviyesine geliyor. Yeni Dünya'ya gireli bir ay falan oldu yada olmadı. Kaldı ki bir yıl içinde korsanlar kralı olacak. (Zaman atlaması olmayacağını varsayıyorum.) 5-6 ay içinde kaidouyu yenmesi çok saçma olmaz. Ha Kaidou Wano'da düşmez zaten bence. Wano arc Zoronun arcı. Odanın kaidoyu falan gösterip Zoroyu ikinci plana atacağını sanmıyorum. Yani senin dediğin gibi araya başka olaylar girecek. Mom, dragon ve shanks kaidoudan önce düşebilir bile. Odanın ne yapacağı belli olmaz yani. Dediğin gibi Oda zeki bir adam. Bizim tahmin edebileceğimiz kadar basit senaryolar ile ilerlemez bu seri.
5-6 ay bu evrene göre 500 bölüm demek o zamana kadar zaten seri son demlerinde olur çoktan inmiş olur Kaido. :D
zaman atlaması filan olmazsa
sorun olmaz o zaman

Yo luffy bu filan değil.
Bir önce Sanjiyi bulması lazım ama malca yemek peşinde olacak 11 saat hani yanında Nami olmasa yine yiyecem ama Nami salak değil.

Luffy neyi var yok koymuş ortaya işte. G4 açmadan bir kere Crackerin karşısında durma şansı yok bunu çok güzel gösterdi mangaka.
G4 açmadı açsa karnı dolmazdı. Çünkü g4 enerji harcıyor. Mangaka bir zıtlaşmaya sokmuş. Cracker sürekli asker yapıyor Luffy'de sürekli yiyor. Luffy başka yolu yok gibisinden konuşuyor. Yani Luffy harbi harbi bisküvisini yiyerek bitirmeye çalışmış. g4'ü bir kere kullandı onda da ulaşamadı askerler yüzünden. Ve bu tam Luffy'e göre bir şey.

G4 açmadı açsa karnı dolmazdı. Çünkü g4 enerji harcıyor. Mangaka bir zıtlaşmaya sokmuş. Cracker sürekli asker yapıyor Luffy'de sürekli yiyor. Luffy başka yolu yok gibisinden konuşuyor. Yani Luffy harbi harbi bisküvisini yiyerek bitirmeye çalışmış. g4'ü bir kere kullandı onda da ulaşamadı askerler yüzünden. Ve bu tam Luffy'e göre bir şey.
Evet Arkadaşının dört nala peşindeyken 11 saat yemek molası vermesi tam luffylik.

Evet Arkadaşının dört nala peşindeyken 11 saat yemek molası vermesi tam luffylik.
Yemek molası değil. Bulduğu çözüm bu. Sonunda dağ gibi oluyor yemiş olduğundan. Yoksa Luffy'nin bir sınırı yok. Yesin g4'e girsin. Yesin g4'e girsin. Karnı boşalırdı her türlü. Böyle bir döngü olmadı çünkü Luffy'nin midesi dolmuş en sonunda. Böyle bir döngü olsaydı sürerdi ve Luffy'nin yine midesini boşalttığını görürdük.

Bu Luffy'lik bir şey derken de böyle bir yol bulmasını kastediyorum.

Yemek molası değil. Bulduğu çözüm bu. Sonunda dağ gibi oluyor yemiş olduğundan. Yoksa Luffy'nin bir sınırı yok. Yesin g4'e girsin. Yesin g4'e girsin. Karnı boşalırdı her türlü. Böyle bir döngü olmadı çünkü Luffy'nin midesi dolmuş en sonunda. Böyle bir döngü olsaydı sürerdi ve Luffy'nin yine midesini boşalttığını görürdük.

Bu Luffy'lik bir şey derken de böyle bir yol bulmasını kastediyorum.
Luffy 11 saat g4 yada boundman açsa krakerin kırıntısı bile kalmazdı. :) O yüzden krakeri 11 saat dövüştü diye övenler boşa övüyor.Bir kere Luffynin o kadar uzun süre g4 formunda kalabilmesi ihtimal dışı.Adam yemiş yemiş çekilmiş işte kraker de ordu öne sürmüş.Güzel meyve ama hepsi o kadar kullananda iş yok.

Luffy 1 saat g4 kullanmıyor mu :confused:
Luffy ilk başta g2 ve g3 ile saldırıları Cracker'e işledi mi :confused:
Luffy ilk başta g4'e geçti mi :confused:
Peki 1 saat içinde neden bitirmiyor işini :confused:

Luffy keyfine 11 saat saçma sapan şekillere girerek dövüşmüyor başka çaresi olmadığından öyle dövüşüyor :mad::mad::mad:

Cracker'in g4 hızını farketmesi durumunu saçma bulabilirsiniz ama E.Oda ben dedim oldu demiş.

Cracker'i 1 saat içinde geçememesinin izahı ne peki.

1-)Bu adam oldukça güçlü yada g4 sandığınız kadar güçlü değil.
2-)Savunması sağlam olduğundan geçmesi zorlu.

Bence ikisinin de etkisi var.

Bana kalırsa...
Dofi>Luffy>Cracker
Ama aralarında öyle devasa fark yok. Tabi Dofi yeteneği icabı Cracker'i rahatlıkla yener o başka.

Son düzenleme:
5-6 ay bu evrene göre 500 bölüm demek o zamana kadar zaten seri son demlerinde olur çoktan inmiş olur Kaido. :D
zaman atlaması filan olmazsa
sorun olmaz o zaman
500 bölüm değilde bence kaidou indikten sonra serinin iki üç yılı falan kalmış olur.

Ben de Zoro Wb'ye tek atsın istiyorum. Bir şekilde güçlenir ya Zoro, neden olmasın ? :hoo:
Zoro ile Luffy arasında çok büyük bir fark var. Luffy ana karakter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık