Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Densetsu no Samurai

Korsanlar Kralı Teach olacak bence, öyle bir son daha güzel olurdu :D
Valla Luffy o kadar fazla dile getiriyor ki bunu, insanı bıktırması bir yana aksini de düşündürüyor :) Olabilir de.

@Jason

Ölücü olan Karasakal. Hemen her karışıklıktan lehine çıkar sağlama konusunda uzman. Mama'nın elinde yazıtlar olmasaydı böyle düşünmezdim. Ama Teach de kk olmanın peşinde ve bu yazıtlara ihtiyacı olduğunu biliyor. Işin içinde Mugiwara' lar varken ortalığın karışacağını da biliyor. Çoktan planını yapmıştır bence.

Valla Luffy o kadar fazla dile getiriyor ki bunu, insanı bıktırması bir yana aksini de düşündürüyor :) Olabilir de.

@Jason

Ölücü olan Karasakal. Hemen her karışıklıktan lehine çıkar sağlama konusunda uzman. Mama'nın elinde yazıtlar olmasaydı böyle düşünmezdim. Ama Teach de kk olmanın peşinde ve bu yazıtlara ihtiyacı olduğunu biliyor. Işin içinde Mugiwara' lar varken ortalığın karışacağını da biliyor. Çoktan planını yapmıştır bence.
Ondan değil hep bi BB'e misyon yükleme çabası var. Kaido'nun belli olmayan meyvesini bile alıyor düşüncelere göre. Shanks'i zaten alacakmış.

4 imparatoru da BB harcıyor gibi.

Ondan değil hep bi BB'e misyon yükleme çabası var. Kaido'nun belli olmayan meyvesini bile alıyor düşüncelere göre. Shanks'i zaten alacakmış.

4 imparatoru da BB harcıyor gibi.
Seni anlıyorum. Ortada fol yok yumurta yok ne oluyor yahu diyorsun ama diğer yandan da bunun olma ihtimali var :)

Geçen de yazdım. Bb yaralı bereli olsa da tüm yonkouları harcayacak. Mangaka bununla Bb' nin prestijini artırıp son ve en güçlü boss olduğu mesajını alttan alttan okuyucuya verecek. Luffy de bütün yonkouları yenen (!) yonkouyu yenmiş olacak bla bla.

Zaten hali hazırda Luffy de dahil bizim ekibin herhangi bir yardım olmadan bir yonkouyu yenecek gücü yok. Ama bu güç Karasakal ve ekibinde var. Bu adam da kk olmak istiyor sonuçta ve artık bir yonkou. Ses getiren işler yapıp kendisine çalışmaya devam edecektir diye düşünüyorum.

Bence sırf Teach için diğer yonkouları harcamaz E.oda.
Her birine büyük önem vermiş , alt yapı kurmuş hatta Kaido için büyük şeyler planlıyor şimdiden .
Bunları yaptıktan sonra Teach gelsin son anda harcasın diye düşüneceğini sanmam.

Hatta Teach görmez bile belki Kaido'u.

E.oda çoğu okurun tahmin ettiği klişeyi yapmaz diye düşünüyorum ( Shanks'in ölümü )

Bizi fena şaşırtacak. Böyle düşünmemin sebebi de bu adam senden benden farklı düşünmek zorunda. 100 kişinin 10'u bile birşeyleri benzer düşünüyorsa E.oda bunu yapmamalı.
Zaten forumları takip ettiğini bile söylemiş. Göz göre göre klişe yapmaz.

Bence sırf Teach için diğer yonkouları harcamaz E.oda.
Her birine büyük önem vermiş , alt yapı kurmuş hatta Kaido için büyük şeyler planlıyor şimdiden .
Bunları yaptıktan sonra Teach gelsin son anda harcasın diye düşüneceğini sanmam.

Hatta Teach görmez bile belki Kaido'u.

E.oda çoğu okurun tahmin ettiği klişeyi yapmaz diye düşünüyorum ( Shanks'in ölümü )

Bizi fena şaşırtacak. Böyle düşünmemin sebebi de bu adam senden benden farklı düşünmek zorunda. 100 kişinin 10'u bile birşeyleri benzer düşünüyorsa E.oda bunu yapmamalı.
Zaten forumları takip ettiğini bile söylemiş. Göz göre göre klişe yapmaz.
Bak bunu bilmiyordum. Youtube'da kanalı da var mıymış manyak adamın ? :) Orada çok daha tehlikeli şeyler var orayı takı etsin asıl.

Tüm yonkouları Karasakal' a harcatmasını ben de istemem. Ama belirli bir kesim şunu düşünüyor ben bunu yapmıyım o zaman diye de düşündüğünü zannetmiyorum. Çünkü adam herşeyi önceden planlanlamayı ve bu plan doğrultusunda hareket etmeyi seviyor. Düşünsene senin 6 yıl önce (misal) kurguladığın şey tahmin ediliyor ve senin o kurguyu değiştirmen birçok şeyi değiştirmen anlamına gelecek. Değiştirir miydin ? Böyle uzun soluklu serilerde aklındakinden ne kadar uzaklaşırsan seri o kadar tutarsız hale gelir. Bunun yerine okuyucunun neyi tahmin edeceğini tahmin etmek ve tahmin edilemez ya da çok zor tahmin edilebilir bir kurgu tasarlamak daha doğru olurdu Oda için. Ki bunu yapabilecek kapasitede bir adam.

Yanisi, serinin dönüm noktaları başından beri bellidir bence. Bunu da kolay kolay değiştireceğini düşünmüyorum Oda' nın.

Shanks'ı Teach'e, Mihawk'ı Shiryuu' ya yedirmesin de ondan sonra isterse tüm seri klişe gitsin :)

Geçen sene biryerde okumuştum adamın biri bizim tayfa shabondy adalarına gelmeden teori atmış ortaya tayfa dağılacak, marine ve yonkolardan biri savaşacak ve yonko ölecek falan demiş tabi bunlar gerçekleşti malum. Şimdi aynı adam BB'nin marineyi yeneceğini ve kendine korsan kral diyeceğini yazmış. BB ile ilgili yazılar görünce söyleyeyim dedim. Şimdi aklıma geldi birde Luffyler için en büyük ittifaka sahip olacak demişti adam daha dressrosa başlamadan önce bunuda bildi adam 2 madde daha vardı ancak hatırlamıyorum onları malesef.

Şu BB biran önce korsanların kralı olsun artık. Bizim vitaminsiz Luffy bu mevkiyi hiç hak etmiyor. Naruto'da herkesin gücünü, dostluğunu arkasına alıyordu ama adam en azından güçlüydü. Bizim bu Luffy meyvesi ile uyumlu olarak her arc güzelce dayağını yiyor orda burda yatıyor, esir falan düşüyor. Ben böyle rezillik, kepazelik görmedim.

Arkadaş hadi Luffy'i yerersin anlarım da savunduğu adam WB'nin ölü halinden tek yiyor. Sonra da ona yalvaracak kadar alçalıyor. Bu nasıl bir çelişkidir.:D

Karşısına tek başına çıkmış Akainu'dan da topuklayarak kaçıyor tayfasıyla birlikte... Savun da bari savunduğun adam adam olsun.

Urouge karasakal kilit adam yada kilit nokta diyordu sanırım.Onu yenen kk olacak yada Raftel'i bulması çok kolaylaşacak.Yani bu adamın birşeyleri tetikleyeceği ortada.Belki Kaido ile karşılaşmaz bile ama bir zaman sonra çok önemli konumda olacak.

Urouge karasakal kilit adam yada kilit nokta diyordu sanırım.Onu yenen kk olacak yada Raftel'i bulması çok kolaylaşacak.Yani bu adamın birşeyleri tetikleyeceği ortada.Belki Kaido ile karşılaşmaz bile ama bir zaman sonra çok önemli konumda olacak.
Urouge onu BB dikkatleri çekti diye söylemişti. 2 meyveyi aldı çağ benim çağım dedi felan durumlarla tüm dünyanın gözü önünde dikkatleri topladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık