Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İhanetin resmini yap demişler, bunu çizmiş.

Doffy kendini düşünen biri, yanındakilere değer veriyor ama iş kendine zarar verirse de canlarını istiyor.

Doffy çocukluktan bencil ve acımasız büyümüş , ben şahsen Dofun en çok bu yönünü seviyorum. Tam bir sayko.

Dof Rosi'e başka çare bırakmadı.

Doffy kendini düşünen biri, yanındakilere değer veriyor ama iş kendine zarar verirse de canlarını istiyor.

Doffy çocukluktan bencil ve acımasız büyümüş , ben şahsen Dofun en çok bu yönünü seviyorum. Tam bir sayko.

Dof Rosi'e başka çare bırakmadı.
Roci kardeşlik mi yaptı da Dofy buna yanlış yaptı? Kimseyi feda etmeyen Dof niye buna bilendi. Adam en başından kardeşini satmak için fırsat kollamış. Jora'yı öldürmesin diye Nami'lere dokunmayan Dofy değil miydi?

Roci en başından dürüst olsaydı şimdi kraldı.

Roci kardeşlik mi yaptı da Dofy buna yanlış yaptı? Kimseyi feda etmeyen Dof niye buna bilendi. Adam en başından kardeşini satmak için fırsat kollamış. Jora'yı öldürmesin diye Nami'lere dokunmayan Dofy değil miydi?

Roci en başından dürüst olsaydı şimdi kraldı.
Gözlerinin önünde babasını öldüren birine karşı başka çaresi yoktu.
Dressrosa planını yaptığında Dof, Rosi yüzlerce insanın canının yanacagini söylemişti.

İhanet farkli bir kavramdır. Rosi'nin yaptığı Dof'a göre ihanet, Rosi'e göre kurtuluş.
Rosi açıkça abisinin durdurulması gerektiğini yoksa ilerde dünyaya kaos getireceğini söylemişken ( hakli olarak) bence yaptığı tek çıkar yoluydu.

Zaten Dof ope opeyi Rosi'e yedirip ölümsüzlüğü bana ver ve benim için öl bile diyebilecek biriydi.

Marineford'da hiçbir shicibukai yer almasaydı, Garp ve Sengoku evlerinden den den mushi ile bağlansalardı, ace hemen savaşın başında kurtulsaydi, tüm müttefikler(43 gemi, luffy ve id mahkumları) orada olsaydı yine de denizciler kazanır mıydı?

Pedro'nun ölmeyeceğini hepimiz biliyoruz birbirimizi kandırmayalım, ''Eve canlı dönme niyetim yok'' lafları artık kızdırmaya ve de baymaya başladı.
Yanlış hatırlamıyorsam bunu WB MF'deyken söylemişti ve orada öldü. Ben Pedro'nun ölmesini bekliyorum.

Cracker tek başına Dof ve tayfasına yeter. :)
Hem hani okumuyordun, neye göre kıyasladın? :rolleyes:
Dof Cracker'a kendi kendine bisküvi yedirir

Marineford'da hiçbir shicibukai yer almasaydı, Garp ve Sengoku evlerinden den den mushi ile bağlansalardı, ace hemen savaşın başında kurtulsaydi, tüm müttefikler(43 gemi, luffy ve id mahkumları) orada olsaydı yine de denizciler kazanır mıydı?
Akainu'nun Oyajiye laf çarpıttığı her ihtimalde, Ace ölürdü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık