Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serinin anime olarak izlediğim yerlerini manga olarak okuyayım dedim de baya farklıymış yav.Shabondy de Zoro aşura çakıyor px e bi cacığa yaramıyor.Rayleigh direk tanıtılıyor falan.Üstelik Ace in idamından falan daha önceden bahsediyor.Biraz daha okuyayım bakalım neler oalcak.
Dressrosa arkına kadar animeyi tercih ederim, sonra anime bi yavaşladı, güzelliği gitti.
Bir de pastel tonlara geçtiler beni kaybettiler.

MDL_Roronoa

Ore wa shina neze, aibo
Ben ölmeyeceğim, ortak.
(yanlışsam düzeltiniz efem)

Roger, ilk yol arkadaşı ve yardımcı kaptanına diyor bunu. Bir yardımcı kaptan ancak bu kadar yüceltilebilirdi.

Roger- ray
Luffy - Zoro
Shanks- Beckmann

Bu adamlar bir tayfa ilişkisinden daha öte. Yoldaşlar , dostlar. Kimi zaman biri diğerine akıl verir , yol gösterir.

Ama BigMom, Teach , Dof türü adamlar tayfalarinda otorite ister. BigMom sağ kolundan akıl almaz , emir verir vb.

Ben bu yüzden Beckmann'i hep diğer sağ kollardan farklı görüyorum.

Gençler iki şey sorcam:
1.Bir keresinde Oda serinin şuan yüzde 60ına geldik gibi bir şey söylemişti o hangi arctaydı ve tam cümlesi nasıldı?
2.Gelecek arclar için Dressrosa zamanında siteye 3 kitapçık fotoğrafı düşmüştü. Birinin üstünde fil(Zou) diğerinin üstünde pasta(Mom) ötekinde ejderha(Wano-Kaido) vardı. O resmi tekrar bulabilirmisiniz?

Gençler iki şey sorcam:
1.Bir keresinde Oda serinin şuan yüzde 60ına geldik gibi bir şey söylemişti o hangi arctaydı ve tam cümlesi nasıldı?
2.Gelecek arclar için Dressrosa zamanında siteye 3 kitapçık fotoğrafı düşmüştü. Birinin üstünde fil(Zou) diğerinin üstünde pasta(Mom) ötekinde ejderha(Wano-Kaido) vardı. O resmi tekrar bulabilirmisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık