Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Cüsseye bakma hocam, ona bakarsan Law o cüsseyi iki saniyede ortadan ikiye ayırır. Kaidou belki oraya buraya koşmaz ama kodumu oturtur. Dayanıklığı zaten malum, Luffy'nin dayanıklığı 10 ise Kaidou'nun en az 100'dür. Hakide dibe vurduğu belli, saf fiziki güç olduğunu düşünmüyorsun herhalde. Moriah'nın gölgeleri iş yapsaydı tüm tayfa birlikteyken bir şekilde işe yarardı, görüldüğü üzere pek fayda etmemiş.
Yani diyorsun Kaido yenilmez. :D
En başta zaten öyle olacak.Hallaç pamuğu gibi atar yenilmesi imkansız görünür.Ondan sonra da dressrosada luffye nasıl anons yaptılarsa yine aynısı olacak.Tezaruhatlarla falan luffy ipleri eline alacak.

Novalar vücüdunu engeller sonra luffy kafaya çalışır mesela.
Diyorum ya deneme tahtası.Boşa demiyorum göreceğiz. :D

Boşa kafa yormaya gerek yok yav. Oda çizecek biz de " Haa demek böyle yenilecekmiş Kaido, vay bee " diyecez. :/

Yani diyorsun Kaido yenilmez. :D
En başta zaten öyle olacak.Hallaç pamuğu gibi atar yenilmesi imkansız görünür.Ondan sonra da dressrosada luffye nasıl anons yaptılarsa yine aynısı olacak.Tezaruhatlarla falan luffy ipleri eline alacak.

Novalar vücüdunu engeller sonra luffy kafaya çalışır mesela.
Diyorum ya deneme tahtası.Boşa demiyorum göreceğiz. :D
Hocam eğri oturalım doğru konuşalım, Novalar o vücudu nasıl engelleyecekler? Tüm novalar mı üstüne çullanacak, ne olacak :D

Hocam eğri oturalım doğru konuşalım, Novalar o vücudu nasıl engelleyecekler? Tüm novalar mı üstüne çullanacak, ne olacak :D
Yazayım bir senaryo.

Drake meyve açar sağından ısırıp tutar.
Kid meyveyi geliştirmiştir kolundan zincirle tutar.
Hawkins de korkuluk formda birşeyler yapar üzerine.
Apoo da müzikle dikkat dağıtır etkiler biraz.
Law ise luffyi tam kafa hizasına ışınlar ve luffy g3 yada 4 gömer artık. :D
Alamaz tabii Red Hawk gibi olur.

Al sana takım çalışması.Bulurlar birşeyler.Zaten Law her kombinasyona açık bir adam.

Ben kaido'yu yavas,hantal beklemiyorum.Hatta aksine baya hizli bekliyorum.Zamaninda lucci bize nasil hizli gozuktuyse kaido da oyle gozukecek diye dusunuyorum.Belki de o ana kadar ki gosterilmis en hizli karakterde olabilir anlik yer degistirme olayinda.Yani ben kaido'dan guc,dayaniklilik,hiz.. gibi fiziki olaylarin hepsinde master olmasini bekliyorum

Yazayım bir senaryo.

Al sana takım çalışması.Bulurlar birşeyler.Zaten Law her kombinasyona açık bir adam.
Yalnız bunları yapıyorlarken Kaidou boş boş durmayacak, o zaman ne olacak? Kid'in kolu gider, Hawkins kuklalardan kurtulur, Drake meyvenin sağlamlığından, Apoo zaten teklik, Law ve Luffy ışın kombinasyonu ile yine iş yapar ama savunmayı delemezler. Ayrıca o kadar nova kombin yaparlarsa helal olsun ne deyim :D

Yalnız bunları yapıyorlarken Kaidou boş boş durmayacak, o zaman ne olacak? Kid'in kolu gider, Hawkins kuklalardan kurtulur, Drake meyvenin sağlamlığından, Apoo zaten teklik, Law ve Luffy ışın kombinasyonu ile yine iş yapar ama savunmayı delemezler. Ayrıca o kadar nova kombin yaparlarsa helal olsun ne deyim :D
Bir anlık yapsalar yeter.Luffynin irade patlaması saldırısına Storm gibi bir saldırıyı oturtmasına yardımcı olsalar zaten Kaido yenilmiş olur.

Yazayım bir senaryo.

6 nova vs yonko:D

Bir anlık yapsalar yeter.Luffynin irade patlaması saldırısına Storm gibi bir saldırıyı oturtmasına yardımcı olsalar zaten Kaido yenilmiş olur.
Kaidou bir saldırıyla yenilecek adam değil, çok fazla açığını bulmaları lazım. Doflamingo gibi çelimsiz görünen bir tip bile ne saldırılara dayandı, Kaidou gibi dayanıklılığından dem vurulan bir karakter için G-4 pek etki etmeyecektir.

Rayleigh eğer ki Luffy'nin bu adamlar karşısında bir şansı olduğunu düşünmeden Luffy'nin eğitimini üstelikte anlaştıkları süre olan 2 yıldan daha önce (1.5 yılda) bırakıp gidiyor ve üstüne de zirveye çık diyorsa geri zekalıdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık