Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sıra ile geleceklerse Zoro hepsini alır ama hepsi ile aynı anda vs atacaksa şansı yok.
Ayni anda dalsalarda pek birsey degismez bence.

Üstüne Doflamingo falanda ekle de tam paket olsun Zoro.
Nereye paket oluyor. :D Bence alir hepsini.

Adamsin. :a:

:artiz::artiz:

Zoro keser :)

Bende buna benzeyen bi vs konusu açmayı düşünüyordum sonra vazgeçtim :)
Ac bence, hazir manga yok sohbet konusu olur bizede. :fool:

Ac bence, hazir manga yok sohbet konusu olur bizede. :fool:
Manga 2 güne çıkacak zati şu adamın dedikleri doğru çıkmazsa.Öyle olmasa bile açmam çok saçma konuydu çünkü
Uzun zamandır böyle erdemli bir hareket görmemiştim! Açmamakla çok iyi etmişsin. :)
Aynen :)

Konu şöyle idi:
Doflamingo hariç tüm Dof family vs Hasır şapkalar.Bildiğiniz üzere bu grup kapıştı ama arada müttefikler vardı ve Dof familyde Vergo,Monet ve Caesar önceden inmişti..Bir de üstüne Sanji'ler Zou'ya gitmişti.Yani tam anlamı ile ortada bi Hasır şapkalar vs Dof family olmamıştı.Ama şimdi daha iyi anlıyorum ki bizimkiler Dof familynin üzerinden geçer :)

Manga 2 güne çıkacak zati şu adamın dedikleri doğru çıkmazsa.Öyle olmasa bile açmam çok saçma konuydu çünkü

Aynen :)

Konu şöyle idi:
Doflamingo hariç tüm Dof family vs Hasır şapkalar.Bildiğiniz üzere bu grup kapıştı ama arada müttefikler vardı ve Dof familyde Vergo,Monet ve Caesar önceden inmişti..Bir de üstüne Sanji'ler Zou'ya gitmişti.Yani tam anlamı ile ortada bi Hasır şapkalar vs Dof family olmamıştı.Ama şimdi daha iyi anlıyorum ki bizimkiler Dof familynin üzerinden geçer :)
Nereye geçiyor, sen sizin tayfa vs Wb ailesi aç o zaman çekişmeli olsun.;)

Son düzenleme:
Tayfanın sınırını görmedik. Anca şöyle bir cevap verebiliriz.
Saydığın kişiler Moria,Lucci ve Croco'nun üstündeler mi? En zayıf 2 shichibukai ve onlar gibi bir karakterden güçlüler mi?

Bizimkileri kıyaslayabileceğimiz tek örnek WB tayfası.
2. ve 3. adamlar haricinde Jozu azmanı var. Thatch ve Vista var. Bizimkilerin zirvesi herhalde bunlardan bir ufak bir tık üstte olacak.
Diğer karakterleri kıyaslayacağımız Wb üyeleri yok.

Luffy 2 yıl önce 5. tümen komutanı Vista'yı yenemezdi.
6. tümen komutanı ise şu.
http://onepiece.wikia.com/wiki/Blamenco
Güçsüz birine benziyor.

Yani 5. güçlümüzün Zirve hali Luffy'yi yener. Dolayısıyla tüm tayfayı yener. 5. güçlü Robin gibi gözüküyor.
Peki bu karakterlerimiz zirve hallerinde mi? Hayır.

Yani bizim tayfanın eski halini yense yense Franky yener. Çünkü 3'lüden sonra en güçlü onu görüyorum.
O bile kesin değil çünkü ne bileyim Franky Shichibukai olabilecek güçte mi şuan Moria'dan Lucci'den Croco'dan güçlü mü bilmiyoruz. Bu yüzden en baştaki soruma geldik.

O soruya vereceğimiz cevaba göre bu değişecektir.
Franky benim tayfadaki en sevdiğim karakterlerden.Dressrosa arc ile ilgili soru işaretleri var.çünkü time skipten sonra pek tanıtılmadı franky keza sanjide luff ve Zoro irdelendi.ben frankynin zırhında amiral zetto gibi kairoseki bekliyorum.kesin vardırda böyle ekipmanları

Franky benim tayfadaki en sevdiğim karakterlerden.Dressrosa arc ile ilgili soru işaretleri var.çünkü time skipten sonra pek tanıtılmadı franky keza sanjide luff ve Zoro irdelendi.ben frankynin zırhında amiral zetto gibi kairoseki bekliyorum.kesin vardırda böyle ekipmanları
Neyi tanıtılacak daha. Meme ucundan ışık, elinden lazer falan atıyor işte :artiz:

Konu şöyle idi:
Arada öyle bir fark var ki bizim müttefiklere halletirdi mangaka.
Bizim tayfayı uğraştırmadı çöplerle. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık