Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki ihtimal var.

1-Pekoms'u indirip posteri görünce alıp başini gidecek.Dusuk bi ihtimal koca gemiyle başa çikmasinin imkani yok.

2-Pekoms tokatlayacakAlip goturecekler.Big Mom Arc da Sanji'nin olayini da öğrenicez.
Sanji bi şekilde geri dönecektir.Başka yolu yok çünkü.Sanji'nin Big Mom'ın elinde olması demek Big Mom arc demek.Luffy şu an onu yenmeyi bırak dokunamaz bilem :)

Sanji'nin dayak yemesi imkansız. Tekrar yazıyorum.
-Pekoms kavgacı bir tip değil.
-Sanji tek başına değil. CC,Brook,Chopper ve Nami var yanında.
-Minkler bizimkilere dokunulmasına izin vermez onca yardımdan sonra.
-Pekoms Neko ve Inu'ya saygı duyduğu için(tahminimce) onların sözünü dinler.

Sanki luffy nin meyve uyanışı yalan olucak gibi. Uyanış için tayfada en uygun meyve Robin gibi duruyor.
Sanji akıllı olabilir ama gücü bir yere kadar. Sanji gittiği yerde olayı çözecek taktik analizi yapacak işi Luffy ye bırakacak diye düşünüyorum. Sanjinin eğer b.hakide Zoro yu aşamazssa bir silah kullanmasını yada meyve yemesinden yanayım tekme yumruğa göre daha güçlü ama dövüşlerde sanjiye acımazlar ve gerçek manada yeni dünyadaki ilk dövüşünü kaybetmesini istiyorum ki mangaka bizlere bu adamda saf fizksel güç potansiyeli bu kadar var meyve veya silah olarak bunları power olarak ona ekliyorum desin.

Sanki luffy nin meyve uyanışı yalan olucak gibi. Uyanış için tayfada en uygun meyve Robin gibi duruyor.
Sanji akıllı olabilir ama gücü bir yere kadar. Sanji gittiği yerde olayı çözecek taktik analizi yapacak işi Luffy ye bırakacak diye düşünüyorum. Sanjinin eğer b.hakide Zoro yu aşamazssa bir silah kullanmasını yada meyve yemesinden yanayım tekme yumruğa göre daha güçlü ama dövüşlerde sanjiye acımazlar ve gerçek manada yeni dünyadaki ilk dövüşünü kaybetmesini istiyorum ki mangaka bizlere bu adamda saf fizksel güç potansiyeli bu kadar var meyve veya silah olarak bunları power olarak ona ekliyorum desin.
Niye yalan olacak onu anlayamadım. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık