Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lufy ,Kid, Teach. Yonkoular. Korsanlardan bu adamlar Dof'un önünde olacak isimlerdir. Başka isimlerde çıkar. Ama bunlar kafi.:D
Bunların hepsi ortalığı yıkıp dökecek adamlar, 3 günde krallığı batırırlar. Teach biraz farklı ama oda beceremez. Ülke yönetmek insanları mutlu etmek hatta onları ayakta uyutmak kolay iş değil.

Bunların hepsi ortalığı yıkıp dökecek adamlar, 3 günde krallığı batırırlar. Teach biraz farklı ama oda beceremez. Ülke yönetmek insanları mutlu etmek hatta onları ayakta uyutmak kolay iş değil.
Ülke yönetmekten bahsetmiyorum ki.:D Daha çok lafım @Raiden'a idi.:D Dof dünyayı yönetecek kalibrede biri değil. Her şeyden önce bu vasfı yüklenebilecek güce sahip değil.:D

Türlü meyve güçleriyle, yalanla, kurmacayla bir krallığı bile yönetemeyen birisi dünyayı yönetemez. :/

Karizmatik adam eyvallah da abartmayın.

Ülke yönetmekten bahsetmiyorum ki.:D Daha çok lafım @Raiden'a idi.:D Dof dünyayı yönetecek kalibrede biri değil. Her şeyden önce bu vasfı yüklenebilecek güce sahip değil.:D
Dünyayı yönetmek için tecrübe lazım bırak dünyayı senin adamlar ülke bile yönetemez diyorum. Doğuştan gelen asil kana ve yönetme hakkına sahip, bu çok önemlidir halkın seni kolay kabul etmesine olanak sağlar. Zeka desen yıllar süren planlar ve bunu uygulayacak dirayet ve cesarete sahip. Her şeyden önce adamda kibir var. İnsanları manipüle edebiliyor. Olaylara soğuk kanlı yaklaşan kaç tane adam tanıdın. ;)

Dünyayı yönetmek için tecrübe lazım bırak dünyayı senin adamlar ülke bile yönetemez diyorum. Doğuştan gelen asil kana ve yönetme hakkına sahip, bu çok önemlidir halkın seni kolay kabul etmesine olanak sağlar. Zeka desen yıllar süren planlar ve bunu uygulayacak dirayet ve cesarete sahip. Her şeyden önce adamda kibir var. İnsanları manipüle edebiliyor. Olaylara soğuk kanlı yaklaşan kaç tane adam tanıdın. ;)
Güçlü olan yönetir. :D Bak Yonkouların altında kaç ada var. Yoksa burda ki yönetim senin bahsettiğin tarzda bir şey değil.:D

Unknown

Arkadaşın cümlelerini aktarıyorum;

La bu Oda Sanji yılı olacak dedi ya.
Bu adam Sanji'yi öldürecek olmasın? :(

Düşündürdü ve korkuttu açıkcası beni Oda bu belli olmaz. Sanji'yi gömmek için öldürmeme kuralını bile çiğneyip gerçekten de gömebilir. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık