Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Barto'nun bariyeri kırılmaz bana kalırsa. Meyvenin özelliği o zaten,adı üstünde; bariyer. Ancak zayıf noktaları vardır tıpkı Bellamy'nin bulduğu gibi.

Yumruğu yiyen oyuncak olurdu. Ama öyle büyük insanların da oyuncağa dönüşüp yenilmesi hiç hoş olmazdı.
Zaten mangaka sağolsun bunları düşünmüş. Bir Wb'nin, Garp'ın Shanks'ın vs. oyuncak olup yenilecek olması hoş olmazdı. Ya da bu kişiler hobi hobi no mi kullansa idi yine hoş durmazdı. Adamların ağırlıklarına, karizmalarına ters meyveler bunlar.

Hiçbir koşulda (absürd meyveler hariç) bir yonkou, amiral tekleyemez. Ama bana göre yonkoularla amiraller arasında da hatırı sayılır, bariz bir fark var.
benim dikkat çekmek istediğim nokta meyvenin buq olması. Bence çok absürd bir meyve. Seride bu tip meyveler olmasa bence daha güzel olurdu. Yoksa teach karanlıkla çekiyor mesela meyve gücünü yakalayıp iptal etmeden teache dokunursa direk onu bile tekleyecek böyle saçmalık mı olur.

orda anlatılana göre patron zaten Dof , sadece onun dışında da yer altında iş yapan adamlar var ama hepsinin ucu Dof'a ulaşıyor.
Dof patron işleri yürüten adam.
En büyük ortağı Kaido.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık