Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger vs. Garp, boks maçı, güzel çizmiş Oda.

Birşey sormak istiyorum anlamadığım bir nokta var.Şimdi Aokiji Wb'yi dondurdu ve sonra wb kurtuldu ve aokiji demek ki titreşimi donduramıyorum gibi birşey dedi tamam bu mantıklıda bu Mingo bundan nasıl kurtuldu onu anlamadım.He birde bizim luffyi dondursa acaba luffy g2 yi açıp kurtulabilir mi ?
İç organlarını yeniden dikebilen bir adam, buzu da donduktan sonra ipleri ile kırabilir.

Son düzenleme:
O kadar çok karakter var ki hepsinin azıcık da olsa neler yaşadığını gösterse seri 200-300 bölüm uzayacak. :D
Ha gösterse daha güzel olurdu tabi.

Aokiji ile Akainu dövüştü diyor. Yahu 1-2 kare koysana da görelim. Bak sayfa da istemiyorum.1-2 tane dövüşten kare koysaydı hepimizi mutlu mesut ederdi.
Oda'ya üşengeç diyeceğim yok değil. Niye çizmiyor böyle şeyleri tek kare de olsa anlamıyorum.
Yarın öbür gün Kidler vs Kaidou dövüşü de öyle olacak. Şu kadar dövüştüler Kaidou aldı diye geçecek

Arkadan daldı WB, yüz yüze amirallere tek bir çizik atamadı. Depremi ise magma ile gayet karşılıyor göründü Akainu. Teke tek vs olsa ilk açık verecek kişi büyük ihtimal WB olurdu. Malum hasta ve doğru düzgün haki bile kullanamıyordu. Akainu delip kaçsa yeterli olur kazanmak için.
Arkadan saldırtmayacak kadar k.haki sahibi olsaymış koskoca amiral?

Roger vs. Garp, boks maçı, güzel çizmiş Oda.

İç organlarını yeniden dikebilen bir adam, buzu da donduktan sonra ipleri ile kırabilir.
Aklımda ki Roger'da yumruk ile dövüşüyordu.:D

Bu arada Sengoku ile Rayleigh , havada Shiki arkada Oars ,Saul ve şu karşıda 5 kişi otruyuor. Onlar kim çıkaramadım. Amiraller mi yoksa WG'de ki 5 yaşlı moruk mu ?

Son düzenleme:
@carpe d. em Arkadaşım yorumları bir daha oku deyince bende inceleyeyim dedim.
Herkesin mesajını alıntıladım ki arkasından konuşmak gibi olmasın. Teşhir etme maksadıyla yapmadım ama açıkça görelim istedim kaç kişi Zoro tartışması başlatmış kimler onu göklere uçurmuş vb.. Zoro tartışmaları gerçekten fanları yüzünden mi oluyor yoksa diğer üyelerin kafasına oturmuş bir kalıp mı? Yorumu size bırakıyorum. Hepiniz cevap verin veya yeni bir tartışma başlatmak gibi bir amacı ile yapmadım. Kişisel fikrim 1 kişi Zoro dese nasıl bir algı oluştuysa forumda 10 kişi hemen tiye alıp yine Zorocular diye karakteri gömmeye başlıyor.
Baştan bölüm yorumlarına bakalım. Zoro'yu hemen her durumda övenler mi var, yoksa gömmeye çalışanlar mı?:(

6. sayfaya kadar Zoro diyen yok.
Sonra bu mesaj ve cevap veren hala yok. Amaneden 10. sayfada bir tespit yaptı ve bekliyoruz.
10. ve 11. sayfada bu Zoro konuşmaları. Sıradan bir sohbet.
Sayfa 13. ve amanden'in mesajı nihayet göründü. Sonrasında gelen mesajlar. Biri ortalıyor diğeri boş kaleye golü atıyor.

14. sayfaya gelelim.
15. sayfa yavaştan olaylar başlar. 1. kişi mesaj attı ve ona dönen cevaplar.
16., 17. sayfada bende varım ve 18. sayfada artık Zoro tarafından ses çıkmaya başladı ama karşılıklı devam ediyor.
Sonraki sayfalarda devam eden mesajlar.
Sonra seyrekleşiyor Zoro sohbeti.

Bu da son sayfa.
Eline koluna saglik kardes valla ugrasip yapmisin.Bende bi ara boyle biseyler yapmayi dusundum ama usendim:)

Zoro antifanlar kendileri biseyler yazip onun ozerine devam ediyor.Daha sonra bir zoro fani olarak tabir edilen kisi birsey yazdimi tartisma basliyor:D
Benim gordugum boyle:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık