Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brook buz yapıyor :/ Sanjinin bacakları ateş , franky rüzgar - ateş ve ışık elementlerini kullanabiliyor :/
Kinemon kılıcı ile ateş yapınca kılıca özel mi oldu :/ Ben öyle bir şey hatırlamıyorum
Hatta zoro o tekniği öğrenmek istemişti diye hatırlıyorum. Kılıçla alakası yoktur
Eğer işaretler olmasaydı zaten böyle bir iddia ortaya atmazdım. Adamın 2 kılıcında da ateş sembolleri var, ateş kesebiliyor, kılıçtan ateş çıkartabiliyor, He kendi yeteneği de olabilir ona bir şey diyemem tabi.

Eğer işaretler olmasaydı zaten böyle bir iddia ortaya atmazdım. Adamın 2 kılıcında da ateş sembolleri var, ateş kesebiliyor, kılıçtan ateş çıkartabiliyor, He kendi yeteneği de olabilir ona bir şey diyemem tabi.
Saçmalama yahu :/ Bu bleach veya Naruto mu :/ Ateş mührü mü yerleştirmiş oraya ? :/
Brook nasıl buz teknikleri yapıyorsa , Zoro nasıl tornado oluşturuyorsa aynı şekilde Kinemon ateş tekniği öğrenmiş :/

Saçmalama yahu :/ Bu bleach veya Naruto mu :/ Ateş mührü mü yerleştirmiş oraya ? :/
Brook nasıl buz teknikleri yapıyorsa , Zoro nasıl tornado oluşturuyorsa aynı şekilde Kinemon ateş tekniği öğrenmiş :/
Neden diğer serileri işin içine kattın tartışmayı böyle mi yapaçacaksın :/
Zoronun tornadosunun slashla aynı prensiple çalıştığını düşündüğüm için bunda bir element yeteneği göremiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık