Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugün kaldırımda yürürken düşündüm OP karakterlerinin çoğu şapkalı.

Sabo-Luffy-Ace-Akainu -Law-Bege-mihawk-BB-Linlin-Kaido-Kuma daha gider bu , işin garibi şapka yoksa bile başka aksesuar mutlaka kullanıyorlar.

Marjinaller ondan galiba.
Sanırım onun sebebi adam zorlanıyor karakteri saçlı olarak göstermede. Lawın Şapkasız bi kaç hali gözümün önüne gelince bu tip kim diyorum. :D

Dofun tayfasını aldırmaya çalışıyorum bizim tayfaya ama yemiyor, hep bir yerde elimde kalıyor iş.
Lan CC ve Moneti tamamen unutmuşum ben nereye alıyorlar daha, gitsenler kumdan kale yapsınlar bizimkiler.

Sizce Shanks - Rayleigh - Garp gibi çok güçlü kişiler Şeytan Meyvesi neden yemiyorlar? Yani, bilmediğimiz bir dezavantajı olabilir mi sizce Şeytan Meyve'lerinin?

Roronoa Zoro

Sizce Shanks - Rayleigh - Garp gibi çok güçlü kişiler Şeytan Meyvesi neden yemiyorlar? Yani, bilmediğimiz bir dezavantajı olabilir mi sizce Şeytan Meyve'lerinin?
Yüzememek, Shanks seri başında söylüyordu, Reyleigh adaları yüzerek geziyor zaten, Garp ta eminim bu yüzden gerek duymamıştır

Yüzememek, Shanks seri başında söylüyordu, Reyleigh adaları yüzerek geziyor zaten, Garp ta eminim bu yüzden gerek duymamıştır
Sırf yüzememek bence çok negatifik bir durum değil. Yani kişiler çok daha güçlü olmak istiyorsa bence Şeytan Meyvelerine sahip olmaları ve onlarda ustalaşmaları yollarını kolaylaştırır. Bu kadar önemli insanların tercih etmemelerinin sebebi "yüzemicem yeaa." olmamalı bence.

Roronoa Zoro

Sırf yüzememek bence çok negatifik bir durum değil. Yani kişiler çok daha güçlü olmak istiyorsa bence Şeytan Meyvelerine sahip olmaları ve onlarda ustalaşmaları yollarını kolaylaştırır. Bu kadar önemli insanların tercih etmemelerinin sebebi "yüzemicem yeaa." olmamalı bence.
Shanks, Luffy e ' Meyveyi mi yediiiiin ?! ' Luffy ömrünün sonuna kadar yüzemeyeceksin diyordu

Reyleigh dünyayı yüzerek dolaşan bir adam

Bence bunlar bir gösterge

Bunlardan önce Sanji var.
Ray Zoro veya Mihawk neden meyve yemiyor demeye gerek yok bence, zaten onların sağlam bi dayanakları ve başka kulvarda yetenekleri var.
Sonra olay karakterde. Örneğin Franky istemedi. Aynısı Shanks veya Garp içinde geçerlidir kendince gerekli sebepleri vardır.
Ha Akainu gibi kişiliğe sahip adam neden meyve yemez denilebilir ama bu iki herif için sorun değil. Çok absürt nedenleri bile olabilir.
Lakin Sanji? Evet Sanjinin istediği bi meyve vardı ama yenmiş şimdi niye istemiyor? Tabii birde Sanji için elimize fırsat geçmedi o var.
Sabo bile meyveyi daha yeni yedi bu evrende illede meyve olayı yok. Ha yeri tartışılmaz tabii ki ama olay tamamen karakterde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık