Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ölmesindense Oden kimliğinden kurtulmasını daha çok tercih ederim. En azından uyanmış olur bazı şeylere.
Oda bu kadına Oden'in günlüğünü vermiş. Şu an için pasif olsa da bir şekilde önemli bir rol üstleneceğinden eminim. Wano ise dünyanın gördüğü en büyük savaşlardan birini yaşayacak. Bu savaş Mf'den basit olmıcaktır. Şu ana kadar Oda'nın saçmalıkları yüzünden asıl olaya odaklanamadık ama büyük bir savaş bizi bekliyor, hayli kan akacak, ölümler olacak. Ölecek şahıslardan biri de arc için önemli bir rol verilen, zamanla hikayesi derinleşip, okuyucu ile duygusal bir bağ kuracak olan Yamato olacak.

Oda bu kadına Oden'in günlüğünü vermiş. Şu an için pasif olsa da bir şekilde önemli bir rol üstleneceğinden eminim. Wano ise dünyanın gördüğü en büyük savaşlardan birini yaşayacak. Bu savaş Mf'den basit olmıcaktır. Şu ana kadar Oda'nın saçmalıkları yüzünden asıl olaya odaklanamadık ama büyük bir savaş bizi bekliyor, hayli kan akacak, ölümler olacak. Ölecek şahıslardan biri de arc için önemli bir rol verilen, zamanla hikayesi derinleşip, okuyucu ile duygusal bir bağ kuracak olan Yamato olacak.
Oda Oden'in "iradesini" taşıyan birini şuanda öldürmez. Öldürcek olsa karaktere Oden olma isteğini vermezdi

Oda Oden'in "iradesini" taşıyan birini şuanda öldürmez. Öldürcek olsa karaktere Oden olma isteğini vermezdi
Oda tayfadan birini öldürmeyecektir, finalde hepsinin hayalini gerçekleştirdiğini görmemiz gerekiyor. Kınlar zaten ölmek için orada olduğunu defalarca söyledi, bunların ölümü okuyucu için istenilen duyguyu vermeyecektir. Ölümü üzerinden duygu kasabileceğimiz çok bi karaker kalmıyor geriye. Law, Drake, Yamato, Marco ölüme en yakın olanlar bunlar, Yamato'ya kesin gözüyle bakıyorum. Diğer üçünü de siz değerlendirin :d

Oda tayfadan birini öldürmeyecektir, finalde hepsinin hayalini gerçekleştirdiğini görmemiz gerekiyor. Kınlar zaten ölmek için orada olduğunu defalarca söyledi, bunların ölümü okuyucu için istenilen duyguyu vermeyecektir. Ölümü üzerinden duygu kasabileceğimiz çok bi karaker kalmıyor geriye. Law, Drake, Yamato, Marco ölüme en yakın olanlar bunlar, Yamato'ya kesin gözüyle bakıyorum. Diğer üçünü de siz değerlendirin :d
Ben daha düzgün ve uzun zamanda işlediği karakterleri düşünüyorum. En azından bize duyguyu hissettirebilmesi için tayfayla ilişkisi olan kişiler ölmeli

Kız denizlere açılmak istiyorum diye diye bir hal oldu. Tayfaya geleceği bariz ama gücü belli değil. Ben acaba şu sahneden bir güç çıkarımı yapılabilir mi diyorum.
Ulti burada kaidou'nun saldırısı olan sekizlik gök gürlemesine, etse etse dörtlük eder diyor. Yani buradan yamato, kaidou'nun yarı gücünde sonucu çıkabilir gibi. Tabi öylesine söylenmiş bir laf da olabilir ama benim baya dikkatimi çekmişti. Ama eğer yamato gerçekten kaidou'nun yarı gücüne eşitse bariz bir şekilde yamato>zoro sonucu çıkar.

Ben daha düzgün ve uzun zamanda işlediği karakterleri düşünüyorum. En azından bize duyguyu hissettirebilmesi için tayfayla ilişkisi olan kişiler ölmeli
Son iki arcta ölen karakterlere bak, Wano dışında dış dünya ile bağlantısı olmayan karakterler; Pedro ve Yasuie buradan şunu anlıyorum, Oda serii için önemli her yerde kullanabileceği karakterleri öldürmek istemiyor, tabi bi değişiklik yapabilir ama böyle yorumluyorum. Bu yüzden Yamato potada, idğerlerine daha az ihtimal veriyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık