Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brook ve Chopper'ın Perospero karşısında Big Mom'a kıyasla daha aciz duruma düşmesi ilginçti gerçekten de.
Onu demek istiyordum ben de. Gerçi Big Mom'da yanlarında Jinbei vardı, onu anlayabilirim. Şu an tayfanın trio dışı üyeleri güçlü biriyle karşı karşıya geldiğinde nası hayatta kalacak merak ediyorum. Atıyorum King karşısında düşünebiliyor musunuz bizimkileri?(Yanlarında Trio ya da 9 Kın'dan biri olmadan.)

Onu demek istiyordum ben de. Gerçi Big Mom'da yanlarında Jinbei vardı, onu anlayabilirim. Şu an tayfanın trio dışı üyeleri güçlü biriyle karşı karşıya geldiğinde nası hayatta kalacak merak ediyorum. Atıyorum King karşısında düşünebiliyor musunuz bizimkileri?(Yanlarında Trio ya da 9 Kın'dan biri olmadan.)
King'e karşı 9 kından birileri bile olsa koruyamaz muhtemelen :D

O daha güzelmiş. Destekliyorum bu senaryoyu.
Arasin Aokijiyi.

"eğer filo amirali sen isen, devletimizin bu zor gününde ordumuzun başında olmamanız törelerimize uymaz. yok, eğer filo amirali ben isem, sana emrediyorum, geliniz ve derhal ordularımın başına geçiniz!"

Sonra reis Wano çıkarması yapsın devleti vatanı milleti için

Bence en fazla oyalayabilirler. Katakuri'nin karşısına çıkan Carrot gibi olur sonları. Şuan ki tabloya bakınca maalesef böyle duruyor.

Arasin Aokijiyi.

"eğer filo amirali sen isen, devletimizin bu zor gününde ordumuzun başında olmamanız törelerimize uymaz. yok, eğer filo amirali ben isem, sana emrediyorum, geliniz ve derhal ordularımın başına geçiniz!"

Sonra reis Wano çıkarması yapsın devleti vatanı milleti için
Lütfen olsun bu.
Ben Kizaru'nun gelmesi taraftarıyım aslında. Ana ile Kaidou'yu delse de keyiflensek biraz. Çok eğlenceli karakter zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık