Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'Tartışma ve İnceleme Arşiv' forumunda Kuroro tarafından 12 Mar 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. twei ne demek

twei (ne demek)
    Mesaj Sayısı 7,563
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Kaybolma efekti işte :S

2. Orcunyus Üye

Orcunyus (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,613
    Üyelik Tarihi2 Eyl 2016
    Abi sizi Naruto başlığına buyur edelim. Hayır Allah’lık Spoiler var bi de.

3. twei ne demek

twei (ne demek)
    Mesaj Sayısı 7,563
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Bölüm yorumlarını yeni okuyorum da bunlar ciddi yorumlar mı?

Bir şeyi engellemek için ters kuvvetle durdurman mı gerekiyor aga :S Gözlem de açık şekilde bir savaş gücüdür :S

Komutan indirdi, Katakuri. Ha şimdi sen R yapıp yea ben Wano'yu kast ediyorum dersin falan aynen böyle olunca hemen R.

4. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 4,330
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Naruto ile ilgili mesajları gösterimden kaldırdım. (Kendi konusuna taşıyacaktım ama hata verip durdu.) Bu konuya diğer mangalar hakkında, okumayanların spoiler yiyebileceği türden mesajlar atmayın lütfen.

5. Mesaj Sayısı 7,635
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Evet, ciddi yorumlar ?

Gözlem savaş gücüdür; inkar ettiğim bir yorum görmüyorum :rolleyes:

Kata nasıl engelleyecekti Zunisha'yı anlat da bilelim.

Zoro-Luffy ikilisi yan yana çizildiğinden beri karşılaştırılıyor. Dolayısıyla tabi ki Wano'dan bahsediyorum noob tivey!

Hee gerçi Tüm Kek'te nasıl komutan indirdiği de belli ama o kısma girmiyim hiç :oops:

6. Uchiha Itachi carpe diem

Uchiha Itachi (carpe diem)
    Mesaj Sayısı 10,150
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Yapıştırır moçiyi hortumuna tırmanır la, seninki de laf! :(

7. Mesaj Sayısı 7,635
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Hayal gücü sınır tanımıyor tabi hata bende :)

8. İllumiuchiha (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,299
    Üyelik Tarihi22 Haz 2017
    Merak ettiğim bir şey var akainu uyanış açsa zunishanin sırtında öldürür hayvanı.

9. twei ne demek

twei (ne demek)
    Mesaj Sayısı 7,563
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Kata nasıl mı engelleyecek :S Dostum bir atağı engellemek için onu karşılamak zorunda mısın :S Yani bu ataktan kurtulmanın tek yolu karşılık vermek mi, adam tehlikeye düştüğü geleceği görüyor diyelim gerekirse gemisini bile o saldırı yolundan çekebilir çünkü Jack'in aksine meyvesi daha işlevsel. Şimdi sana burda bir iki örnek veririm hayal gücü falan dersin. Doğru da dersin, hayal gücünü bizden öğrenecek değilsin.

Tim kikti nisil kimitin indirdigi billi hih .s.s Komutan indirdi mi, evet.

10. Mesaj Sayısı 7,635
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Havada nereye çekecek gemiyi ? Zunisha 10 bin metre haciiiiiiiiiii 10 binnnnn! :) Hortumu kaç bin metre uzunluğunda bu hayvanın ? En az 5-6 bin. Bu uzunluk Pica'nın dev formunun 4 katı dooooooooort! Nereye çekiyor gemiyi de kurtulacak Zunisha'dan, East Blue'ya mı ? :fool:Sen büyüksün Rabbim.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık