Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda hdbfresh tarafından 18 Eyl 2017 tarihinde açılan konu

1. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Hakili Yumruk (Marco the Phoenix)
    Mesaj Sayısı 1,613
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Savunmasının daha iyi olması onlardan daha güçlü yapmaz Kaido'yu.Dövüşte bir çok etken var.Yine de bir ihtimal şöyle bir durum da olabilir.Atıyorum Kaido'nun vücut sertliği 10.WB ve Roger'ın vücut sertliği 5.Böyle baktı mı normal bedene Kaido'nun hasar alması daha zor gibi gözüküyor.Ama Kaido koka yaptı mı vücut sertliği 15 oluyordur.WB ve Roger'da koka yaptı mı vücut sertliği 15 oluyordur.Yani WB ve Roger'ın doğuştan öyle bir vücut sertliği olmasa da b.hakiyle bu farkı kapatıyor da olabilirler.Ki zaten dediğim gibi dövüşteki tek etken savunma değil.

Kaido'nun ölümsüzlüğü ile ilgili de şöyle ufak bir şey düşündüm.Eğer Teach'in bedeni meyveden dolayı değil de gerçekten doğuştan anormal bir bedeni varsa Kaido'nun da böyle olabilir.Böylece ''2 meyve yesin patlasın'' sözü bu şekilde açıklanır.Yani anormal bir bedeni olduğundan 2 meyve yiyince bile patlamıyordur ama vücut 2. meyveyi otomatik olarak kabul etmediğinden hala tek bir meyve özelliği vardır vücudunda.Onun dışında bu ölümsüzlük olayının altında absürt bir şey çıkarsa da şaşmam.Zaten görünen adamın nihai amacı ölmek değil.

2. Mesaj Sayısı 212
    Üyelik Tarihi20 Ağu 2017
    Aynen keşke şu dorukilerden biraz daha bahsedilseydi.

3. kuroashi.no.sanji1993 地上最強の男 Site Yetkilisi

kuroashi.no.sanji1993 (地上最強の男)
    Mesaj Sayısı 4,816
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    3 hafta ve 129 sayfa önceki mesajı nereden buldun yahu :D
    Hiç değilse karakterlerin saf güçleri hakkında bir fikrimiz olurdu. Tabi işin içine meyve girince tam bir sonuç çıkarmak zor.

4. Orcunyus Üye

Orcunyus (Üye)
    Mesaj Sayısı 963
    Üyelik Tarihi2 Eyl 2016
    Luffy’i tekrar gördüğümüz de Katakuri tarafından yakalanmış olacağını düşünüyorum. Zaten Luffy’i yenilirken çizdi E. Oda. Tekrar aynı şeyleri çizmez.

Luffy’nin alacağı Hakisel power up öyle düşünüp taşınıp yapabileceği bir şey değil. Ray’in dediği gibi; en zor anında... Luffy Kral Hakisini abisinin ölmesine 1 saniye kala, çaresizliğin dip noktasındayken ortaya çıkarmıştı.

Sanırım arcın sonlarına doğru çaresizliğin dibine vuracak olan bir hasır şapkalar tayfası var. Luffy’nin siniri, üzüntüsü ve çaresizliği tavan yaptığı an; işte o an kıyamet kopacak.

5. Jumpeerr Üye

Jumpeerr (Üye)
    Mesaj Sayısı 219
    Üyelik Tarihi28 Eyl 2017
    Valla icimi okumus gibi yazmışsın:good:
    Bende direk 1vs1 almayıp kacarken bi umutsuzluk anında bi haki görseli olacagı yönünde düsünüyorum.Atıyorum big momın kine es deger bi H.haki salıcak ve gözdağı vericek. Herkez saskınlık icerisinde big mom pastayı götürüyor falan. Bizim tayfaa hooop araziii

6. Alpamis Luffy

Alpamis (Luffy)
    Mesaj Sayısı 9,025
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Çin mangalarında bile one piece meşhur arkadaş.:D Adam Oda'ya selam çakmış.

7. Chaos Bringer Warchief Vol'jin

Chaos Bringer (Warchief Vol'jin)
    Mesaj Sayısı 952
    Üyelik Tarihi29 Kas 2016
    Bu Zou'daki hain Kinemon yada Carrot diyorum. Fena ikilemde kaldım. Umarım Carrot çıkar.

8. Alpamis Luffy

Alpamis (Luffy)
    Mesaj Sayısı 9,025
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Hain derken kaçırmışım. Bir şey mi olmuştu?

9. pilavüstükuru I'm Batman.

pilavüstükuru (I'm Batman.)
    Mesaj Sayısı 49
    Üyelik Tarihi23 Kas 2017
    Oda, karakter çizimlerinde yaşayan insanlardan ilham aldığı için merak ediyorum acaba Nusret'i çizer mi? Adamda bir yonkou kumandanı olacak tip var.

10. Alpamis Luffy

Alpamis (Luffy)
    Mesaj Sayısı 9,025
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Nusret'e gelene kadar 7500 tane isim var.:)

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 3, Ziyaretçi: 9)

1. Alpamis
Yukarı Çık