Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben mihawkın tayfasını merak ediyorum shichi oldukdan sonra muhtemelen dağıttı tayfayı shichibukai'lık sistemi ortadan kalktıysa tekrar tayfayı bir araya getiri mi acaba.

Valla benim de aklımdan geciyodu bu soru.
kazioku dracule mihawk dendiğini hic hatırlamıyorum ne animede ne mangada.
Bence Mihawk kılıç ustalığında zirveye çıkarken adını duyurmuş ve şiçi olmuş biri. Belki daha zirvede değilken şiçi olmuştu. Şiçiliği bu yüzden kabul etmiş olabilir. Denizciler karışmasın diye.

Spekülasyon olarak gelen spoiler şu şekilde;

- No Wano scene in this chapter. Most of panels from Red Line and New Marineford.
- Reverie is ended, countries are return their home. Vivi, Rebecca and some of other characters will appear.
- Seems like Kuma saved by Revolution Army, but battle is still unclear.
- Marines are preparing to assault Wano, at least we will see some conversations about it.
- Five Elders talking about something (Conversation is unknown by source)

Şimdilik bunlar var. Dahası da gelecek diyorlar.

Spekülasyon olarak gelen spoiler şu şekilde;

- No Wano scene in this chapter. Most of panels from Red Line and New Marineford.
- Reverie is ended, countries are return their home. Vivi, Rebecca and some of other characters will appear.
- Seems like Kuma saved by Revolution Army, but battle is still unclear.
- Marines are preparing to assault Wano, at least we will see some conversations about it.
- Five Elders talking about something (Conversation is unknown by source)

Şimdilik bunlar var. Dahası da gelecek diyorlar.
Wano'ya denizciler gelecek sonunda. Umarım doğrudur. Bunda Orochi'nin cp0 a kafa tutmasının etkisi de vardır elbet. Tabii spo doğruysa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık