Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
980 Spoiler.Edit: Dogrulandı.
From the usual Korean source from past weeks (though some details may be wrong/fake, can update if it's the case):

- Zoro gets annoyed at Luffy for getting angry but when he finds out his reason (food waste), he also gets angry.
- Apoo spots Luffy and reports to Queen
- Queen wants to remove one of the Flying 6 and will offer the vacant seat to whoever can defeat Luffy and Zoro.

source : http://m.blog.naver.com/kitchen19/221971698829

Son düzenleme:
Brook'u Apoo'dan çok severim ben. Objektiflik söz konusu olmasa Brook döver derdim.
Big mom=kaido
Brook vs. Big mom atar ve tereddüt yok, kaido karşısında apoo ise korkudan titrer. Buradan yola çıkarsak
Brook >apoo:fool:

Bu arada çok uzuxn zamandır ara veriyor hissiyatı var bende o yüzden geçiş bölümü bile kaldıramam vs.ler başlayana kadar en kötüye basıcam. Oda'yı protesto ediyorum:alkis:

Sevgili KorsanFan halkı. Bu haftaki spoiler rezaletinden ötürü sizlerden özür diliyorum. Toplulukta da bayağı tepki gösterdiler spoiler veren kişiye, ama onun da suçu yok. Sonuçta o da başka yerden alıyor. Bize dediğine göre Apoo'nun Luffy'ye yaptığı saldırı bölüm sonu sürpriziymiş. Yani söylemediği ikinci haber buymuş. Aradaki o kadar muhabbetin ne olduğunu sorduk, o da bizden özür diledi yanlış çıktığı için.

Tekrardan kusura bakmayın. Bizim Tay'a duyulan güven zedelendi. Gruptan çıkmazsa da, bundan sonra spoiler vermeyebilir.

Sevgili KorsanFan halkı. Bu haftaki spoiler rezaletinden ötürü sizlerden özür diliyorum. Toplulukta da bayağı tepki gösterdiler spoiler veren kişiye, ama onun da suçu yok. Sonuçta o da başka yerden alıyor. Bize dediğine göre Apoo'nun Luffy'ye yaptığı saldırı bölüm sonu sürpriziymiş. Yani söylemediği ikinci haber buymuş. Aradaki o kadar muhabbetin ne olduğunu sorduk, o da bizden özür diledi yanlış çıktığı için.

Tekrardan kusura bakmayın. Bizim Tay'a duyulan güven zedelendi. Gruptan çıkmazsa da, bundan sonra spoiler vermeyebilir.
Bence hiç gerek yok özür dilemene. Sen sana verilen bilgiyi taşıyorsun.

Aslında Luffy ve Kid muhabbeti kısmen doğru çıktı.

Ben takılmıyorum doğru ve yanlış çıkmasına, ki sen önceden bölümleri direkt kendin gördüğün zaman kesin bilgi olduğunu belirtiyordun. Şimdi Tay'ın verdiği bilgileri aktarıyorsun, doğru çıksa da yanlış çıksa da tartışması eğlenceli oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık