Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Linç kültürü demek de bir kültür haline gelmiş.

Bir şey saçma bulunursa saçma denir. Niye törpüleyelim kelimeyi? Hakaret mi bu da linç olsun?

Brook vs Apoo ihtimali bunu belirten kişinin OP yorumlamasına saygımı yitireceğim kadar SAÇMA. Benim yorumlarınızı nasıl gördüğüm sizin umrunuzda olmamalı tabii. Sadece ne kadar gülünç bulduğumu en iyi bu cümle anlatıyor.
Katılıyorum.Bir insanın bir insana hakaret etme
özgürlüğü kisitlanmaz.Sen saçma dersin ben oduna sürülecek akıl yok derim.

Abi seri 20 yıldır sürüyor. 900'ü aşkın bölüm var ve kurguya laf atanlar güncel. Sizce de laf atmanız çok değişik bir olay değil mi ? Kurgu iyi ama biz alıştık , sıkıntı bu.
Kurgu berbat, 20 senedir her ark aynı kurguyu yapıyor ve biz artık bıktık. Aynı senaryoyu görmekten gına geldi ve olayları hala inatla aynı usule göre yazıp çiziyor. Gelecek bölümlerde olacaklar; Zoro kaybolur, çok önemli biriyle rastgele karşılaşır(yersen), Luffy etrafı dağıtır(şuan pasif gibi davranıyor ama ileride aynen böyle olacak, hatta Kidd şuan onun görevi devralmış), Akıllı birileri(nami, robin, law, jinbe, kinemon veya denjiro) olayları toparlamaya çalışır ama başaramaz, Ark boss'u(Dofy hariç, hatta o da küçümsüyor idi) genellikle tek atar sonra düşmanlarını sallamaz(bu yüzden de hayatının hatasını yapmış olur), Evlenme olayı(bkz; Bm arkı ve yine Bm .s.s.s.) falan filan. Bir orjinallik yok maalesef, önceki senaryolardan çalıp çalıp önümüze koyuyor.

@Smoker kardeş ben senin yaptığın işi seviyorum. Tarzını bozmadan devam et. Bence gayet eğlenceli oluyor bölüm çıkmadan bizi gazlaman :respect:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık